Du keliai nesuėjo, nes institucijos nesusikalbėjo?

L. Bataitienės nuotr.
Parovėjos seniūnijos Liesiškio kaimo gyventojas pirštu beda į asfaltą ir stebisi, kad dvi įstaigos nesugebėjo atlikti darbų iki galo dėl nesusikalbėjimo.
Parovėjos seniūnijos Liesiškio kaimo gyventojai sako tiesiai šviesiai – asfalto gyvenvietėje ilgai laukė, tačiau nesitikėjo, kad savivaldybės užsakyti kelio kapitalinio remonto darbai bus atlikti, bet ne iki galo.

Pritrūko... „gabalėlio“ asfalto

„Jūs net neįsivaizduojate, kokius cirkus čia jie darė klojant kelią. Aš net į savivaldybę skambinau pranešti. Bet atvažiavo atsakingas specialistas ir pasakė, kad taip turi būti. Pylė žemes, kad sukeltų kelią, sumaišė su medžių šakom, atvežė kažkokios medžiagos, panašios į cementą, vėl permaišė, supylė vandenį ir sutrambavę paliko. Vėliau suvolavo. Gal po savaitės atvažiavo asfaltuoti“,- visą kelio klojimo procesą nupasakojo prie naujojo asfalto gyvenantis žmogus.

Jo žodžiais, projekte buvo numatyta nuimti viršutinę kelio dangą, tačiau niekas taip nedarė. Esą tokia technologija ir nieko negalima pakeisti. „Aiškino, kad iš kitur negalėjo vežti žvyro kelio „pakėlimui“, todėl vietoje kasinėjo. Bet svarbiausia, kad naujai paklotas asfaltas nesujungtas su pagrindiniu keliu. Vėlgi buvo paaiškinta, kad nėra suderinimo. Tai dulkės ir kyla tame ruože, kuris paliktas neasfaltuotas. Nuo naujai supiltos kelio sankasos lietus gruntą plauna. Sako, kad viskas gerai, negrius kelio sankasa, nes nevažiuoja sunkiasvorė technika“,- tvirtina pašnekovas.

Tačiau jis savo akimis matė, kaip ne tik lengvieji automobiliai, bet ir traktoriai su pakrautomis dvylikatonėmis priekabomis važiuoja, o kelio sankasą jau plauna lietus.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/