Deividas Valtaris: „Galimybė turėti užuovėją yra geriausia, ką galėjo duoti gyvenimas“

J. Grubinskaitės nuotr.
Profesinės dienos paminėjimo metu Biržų policijos komisariato viršininkui Deividui Valtariui įteiktas Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas už nuopelnus.
GINTI. SAUGOTI. PADĖTI – jam nėra tušti žodžiai, tai – tapusi norma ir siekiamybė darbe, namuose, gyvenime. Angelų sargų arba Policijos dienos išvakarėse su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato viršininku Deividu Valtariu kalbamės apie jaunystę ir pasirinkimą, lyderystę, knygas ir šeimos svarbą.

Biržai ilgam?

Deividas Valtaris į Biržus vadovauti policijos komisariatui paskirtas penkeriems metams. Paklaustas, ar Biržai – tik laikina stotelė, pašnekovas patikina, kad dar pusmetį tikrai čia dirbs.

„Komisariato viršininkas skiriamas penkerių metų kadencijai, taigi, po kadencijos gali būti perkeliamas kitur. Arba gali būti sudaryta sutartis terminuotam laikui. Pratęsimų skaičius nėra ribojamas, bet įstatymu nėra apibrėžta, kiek laiko jis turėtų trukti“, – paaiškina komisariato vadovas.

Kaip pats sako, jis – Pasvalio vaikas, nes šis miestas – ne tik gimtasis, čia prasidėjo darbo karjera. O Biržų rajonas, profesine prasme, pareigūnui visada atrodė didesnis, sudėtingesnis ir daugiau veiksmo turintis kraštas.

„Biržai – gražus, unikaliomis gamtos dovanomis apdovanotas miestas. Atitinkamai jame daugiau kaimo turizmo sodybų, o vertinant profesine prasme, Biržuose visada buvo daugiau veiksmo“, – sako pareigūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com