V. Leščinskienės nuotr.
Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, daugiausia nuo sumokėtų mokesčių biržiečiai skyrė medžiotojų būreliams ir religinėms bendruomenėms.
Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad jau pradėti pirmieji Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramos pervedimai. Biržų rajone paramos gavėjams iš viso bus pervesta 103 tūkst. eurų.

Medžiotojus remia ūkininkai

Remiantis inspekcijos pateikta TOP 10 didžiausios paramos sumos, apskaičiuotos paramos gavėjams už 2022 metus, Biržų rajone lentele, daugiausia paramos, t.y. kiek daugiau nei 6 tūkst. eurų, bus pervesta Būginių medžiotojų klubui. Šią sumą skyrė daugiau nei 100 mokesčių mokėtojų.

Klubo pirmininkas Alvidas Kurklietis „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad jau nebe pirmus metus ši organizacija yra dešimtuko viršūnėje. „Pernai taip pat užėmėme pirmąją vietą rajone, o anksčiau figūravome trejetuke. Nežinau, nuo ko čia priklauso, bet prašinėti paramos... tikrai neprašėme. Klubui priklauso 63 nariai, iš kurių 3 – garbės klubo nariai, galbūt kai kurie iš jų skyrė paramą. Tačiau gali būti, kad vieni iš pagrindinių mūsų rėmėjų yra ūkininkai, nes giname jų pasėlius tiek prašyti, tiek ir neprašyti“,- teigė A. Kurklietis.

Pasak jo, gauta parama bus investuota į organizacijos ūkinę veiklą. „Investuosime į infrastruktūrą, į biotechnines priemones, į medžiotojų klubo sodybą“,- atskleidė pašnekovas.

Be Būginių medžiotojų klubo, į paramos gavėjų dešimtuką pateko Biržų rajono Nemunėlio medžiotojų būrelis (beveik 4 tūkst. eurų), šiek tiek mažesnę sumą biržiečiai skyrė Biržų rajono Tamošiūnų medžiotojų būreliui. Beveik 2 tūkst. eurų biržiečiai skyrė Biržų medžiotojų būreliui, taip pat patekusiam į paramos gavėjų TOP 10.

 

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/