Darbai sustojo, nes... laiko dar yra?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržiečiams įdomu, ar naujieji laiptai, vedantys iš miesto centrinio pliažo į pilies kiemą, tokie ir liks, nes darbai jau kurį laiką nebevyksta. Pasak savivaldybės specialisto Mindaugo Vaivados, rangovai laiko turi iki rugsėjo pabaigos.
Biržų mieste tęsiasi rekonstrukcijų ir statybos darbai. Vieni iš jų vyksta sklandžiai, darbininkai prie statomų objektų pluša kasdien, o kiti kažkodėl sustojo. Biržiečiai sunerimo, kodėl mediniai laiptai, vedantys nuo naujojo liepto pliaže link piliavietės, taip ir liko neužbaigti. Pasirodo, laiko darbams atlikti pagal sutartį dar yra, todėl rangovų „judinti“ savivaldybės atstovai nemato reikalo.

Ar taip ir paliks?

Į redakciją paskambinusi biržietė Dalia teiravosi apie naujuosius Biržų piliavietės laiptus. Moteris sakė nesuprantanti, ar jie dar nebaigti, ar tokie ir turi būti.

“Viskas gražu, žmonės patenkinti. Tačiau trūksta tiek nedaug, nejaugi negalėjo iš karto darbus pabaigti, o gal tie laiptai taip ir liks kyboti? Taip ir galvą galima nusisukti...“,- svarstė biržietė Dalia.

Naujasis lieptas, jungiantis centrinio pliažo teritoriją su piliaviete, buvo pastatytas daugiau nei prieš mėnesį. Taip pat buvo įrengti ir mediniai laiptai, kuriais, perėjus tiltą galima pakilti ant piliakalnio, o kitais – nusileisti žemyn iki pilies kiemo. Rodos, viskas būtų baigta, jeigu laiptai nekybotų taip, kaip palikti dabar. Darbai jau kurį laiką sustoję, tad suprantama, kad žmonėms įdomu, ar čia taip ir turi būti, ar rangovas tiesiog nespėja suktis?

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/