Buvusi „Žibutė“ ieško naujų nuomininkų

Ž. Maniko nuotr,
Biržuose, Respublikos gatvėje, ilgus metus veikiantis baras ir parduotuvė, vietinių vis dar vadinama „Žibute“, ieško naujų nuomininkų.
Savaitgalį socialiniame tinkle pasirodė skelbimas, kad komercinei veiklai išnuomojamos parduotuvės, biržiečiams žinomos „Žibutės“ pavadinimu, esančios Biržuose, Respublikos gatvėje, patalpos. Beveik prieš penkiolika metų pastatą įsigiję šeimininkai sako, kad atėjo laikas jiems pailsėti. Ar vietinių pamėgtas baras ir vienintelė parduotuvė Respublikos gatvės pradžioje išliks, priklausys nuo būsimų nuomininkų.

Uždarys, kai išnuomos

“Žmona išėjo į pensiją, pradėjo sirguliuoti. Aš jau irgi pensininkas, o dar vaikai sako, kiek jūs čia vargsite... Tai ir nusprendėme patalpas išnuomoti“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė parduotuvės ir greta jos veikiančio baro šeimininkas Narsutis Balčiūnas. Nuomojamas visas pastatas – parduotuvė ir baras. Norinčių nuomotis patalpas per dvi dienas atsirado nemažai.

“Skambino ir vietiniai, ir iš Anglijos. Vieni atvažiuos šiandien patalpų apžiūrėti. Kol nebus rimto nuomininko, kol visko nesutarsime, tai neuždarysime nei baro, nei parduotuvės. Ir kai atsiras nuomininkas, viskas taip greit neįvyks, reikės ir prekes išparduoti, ir panašiai“,- sakė N. Balčiūnas.

Baro lankytojai liūdės

Anksčiau minėta parduotuvė vadinosi „Žibute“, tačiau ji vietinių taip vadinama iki šiol. Ne paslaptis, šios parduotuvės simboliu tapo tame pačiame pastate veikiantis baras, kuriame nuolatinių lankytojų netrūksta. Vasarą važiuojant pro šalį kone kasdien galima išvysti lauko pavėsinėje sėdinčius ir alaus bokalus kilnojančius tuos pačius vietinius vyrukus. Jeigu naujasis nuomininkas baro veiklos tęsti nenorės, ištikimiesiems alaus mėgėjams šiame kvartale nebebus kur „atsipalaiduoti“.

“Na, jiems jau tikriausiai bus liūdna“,- spėliojo ir pats baro šeimininkas. Bet, pasak jo, galimas ir kitas scenarijus – naujasis nuomininkas gal norės vieną seniausių parduotuvių mieste ir populiarųjį barą palikti.

“Tai būtų idealiausias variantas ir niekas nesikeistų, gal ir pardavėjos darbo neprarastų“,- svarstė N. Balčiūnas.

Vienintelė kvartale

Jeigu užsidarytų Respublikos gatvėje ne vieną dešimtmetį veikusi parduotuvė, turbūt būtų liūdna ne tik baro, bet ir pačios parduotuvės lankytojams. Artimiausia maisto prekių parduotuvė šalia buvusios „Žibutės“ gyvenantiems biržiečiams būtų Vabalninko gatvėje esantis prekybos centras „Maxima“, parduotuvė Kęstučio gatvėje arba tektų eiti į miesto centrą.

Susijusios naujienos