Biržus sudrebino pasaulinio lygio muzikos festivalis

V. Bieliūno nuotr.
Šeštadienio vakarą Kilučių ežero pusiasalis buvo sausakimšas – apie 7000 žiūrovų iš visos Lietuvos ir kitų šalių suplūdo į Legendų muzikos festivalį.
Šeštadienį Kilučių ežero pusiasalyje nugriaudėjo Legendų muzikos festivalis, kurį organizavo laikraščio „Biržiečių žodis“ direktorius Kęstutis Isakas ir veiklos 70-metį švenčianti UAB „Biržų duona“. Scenoje pasirodė pasaulinio lygio atlikėjai Thomas Anders, „Alphaville“, „London Beat“ ir „Ottawan“. Šis renginys pritraukė minias šios muzikos gerbėjų iš Lietuvos, Latvijos ir kitų šalių. Tai buvo unikali proga po pasaulį išsibarsčiusiems biržiečiams nors trumpam sugrįžti į savo kraštą, o vyresniosios kartos atstovams – į jaunystės prisiminimus.

Idėja, kuriai įgyvendinti reikėjo didelės komandos

„Na ką, Biržai, mes ir vėl tai padarėme!“- ne ką mažiau už visame pasaulyje žinomus atlikėjus aplodismentų sulaukė ir pats renginio organizatorius, laikraščio „Biržiečių žodis“ direktorius Kęstutis Isakas.

„Norisi padėkoti – yra žmogus, idėja, bet ją įgyvendinti reikėjo didelės komandos. Ačiū komandai, kuri padėjo pasiruošti šiam renginiui, nes mes neturėjome šioje saloje nei elektros, nei kitų reikalingų dalykų, bet mes sutvarkėme ir pasiekėme, kad šiandien būtų gerai“,- sakė K. Isakas, dėkojęs ir visiems festivalio rėmėjams, o ypač pagrindiniam – UAB „Biržų duona“.

Garbingas „Biržų duonos“ jubiliejus

Kepykla „Biržų duona“ šiemet švenčia 70 metų gyvavimo sukaktį. „Per šiuos metus įmonė turėjo ir nuosmukių ir pakilimų, bet esu įsitikinęs, kad prie įmonės sėkmės prisideda nuoširdūs, darbštūs biržiečiai ir mūsų pirkėjai, vartotojai, kurie skatina mus tobulėti ir augti“,- savo kalboje akcentavo „Biržų duonos“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/