Biržuose – istorinių motociklų paradas

F. Grunskio nuotr.
Biržiečiai domėjosi ir grožėjosi sena išpuoselėta istorine technika.
Praėjusį šeštadienį biržiečiai turėjo progą pasigrožėti nagingų restauratorių naujam gyvenimui prikeltais senais motociklais. Mat Biržuose įvyko renginys „Senas motociklas 23“, kurį organizavo Biržų senovinės technikos klubas „Ekipažas“. Į J. Janonio aikštę Biržuose suvažiavo daugiau kaip šimtas motociklininkų su istoriniais motociklais iš Lietuvos ir Latvijos.

Vienija noras ir pasiryžimas

Net pagrindinis renginio organizatorius „Ekipažo“ klubo prezidentas Voldemaras Aišporas negalėjo tiksliai pasakyti, kiek motociklininkų atvyko į renginį.

„Renginio išvakarėse registravosi 140 dalyvių. Vienas kitas gal neatvažiavo. Kai kurie dar kelyje, – sakė Voldemaras Aišporas. Jis pasidžiaugė, kad motociklininkai drausmingi. – Vakar renginio dalyviai buvo apsistoję Sodeliškių dvaro sodyboje, o šiandien važiavome į Biržus. Mus kelyje pasitiko policijos ekipažas su alkotesteriais. Visiems dalyviams alkotesteriai parodė nulius. Taip ir turi būti, nes motociklus gali vairuoti tik blaivūs žmonės“.

V. Aišporas papasakojo, jog pats renginyje jau dešimtą kartą dalyvauja su 1965 metų gamybos motociklu K-750. Šį motociklą prieš keliolika metų nusipirko iš jaunuolių, kurie bandė žvyro karjere šią seną transporto priemonę pribaigti. Nepribaigė. Motociklas buvo restauruotas iki paskutinio varžtelio ir dabar atrodo kaip naujas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com