Biržų sporto kompleksas – organizavo statymą, išėjo stabdymas

Ž. Maniko nuotr.
Birželio pabaigoje turėjo paaiškėti rangovai, laimėję konkursą dėl sporto salės statybų, bet... Konkursas paskelbtas iš naujo. Todėl kada Biržuose bus tęsiami sporto ir sveikatingumo komplekso statybų darbai ir išvis ar jie bus – neaišku.
Regis, dar pavasarį vėl įsižiebusios biržiečių viltys dėl sporto ir sveikatingumo komplekso statybos Biržų mieste vėl gęsta – darbai sustojo, o viešieji pirkimai tęsiasi daug mėnesių. Žmonės laukia konkrečių atsakymų – ar kompleksas bus ir kada, bet savivaldybės atstovai apie tai kažkodėl garsiai ir išsamiai nekalba. Aišku tik tiek, kad vėl vyksta pirkimai...

Vėl naujas konkursas

Pavasarį Biržuose viešėjęs švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas Biržų sporto ir sveikatingumo komplekso statybų projektą tarsi ištraukęs iš užrūdijusio stalčiaus vietos valdininkus perspėjo – jei komplekso statyba nestartuos šiemet ir iki 2025 metų rajono politikams nepavyks panaudoti tam numatytų lėšų, pinigai sugrįš atgal į valstybės biudžetą.

Neseniai paaiškėjo, kad būsimo Biržų sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų pirkimai dar nesibaigė, kaip buvo numatyta, bet prasidėjo iš naujo – paskelbtas naujas konkursas. Paklausta, kokia yra situacija dėl komplekso statybų – kodėl anksčiau skelbtas konkursas neįvyko ir ar, skelbiant naują konkursą, buvo pakeistos sąlygos ir kokios jos, savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė „Biržiečių žodžiui“ atsakė trumpai.

„Paskelbtas naujas sporto salės darbų pirkimo konkursas. Pirkimo sąlygos koreguotos. Jeigu dėl pretenzijų vėl nereikės keisti laiko, konkursas paskelbtas iki rugsėjo 5 dienos“,- informavo direktorė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/