Biržiečiai mieste autobusu nori važiuoti ir sekmadieniais

Ž. Maniko nuotr.
Biržiečiai pageidauja, kad autobusas po Biržų miestą kursuotų ilgiau šeštadieniais ir keleivius vežtų sekmadieniais, tačiau autobusų parko vadovybė patikino – sekmadieniais autobusas mieste nevažiuos.
Kai Biržų autobusų parkas paragino gyventojus teikti pasiūlymus dėl maršrutų pakeitimų, įmonės administracijai pasipylė skambučiai. Keleivių pageidavimai įvairūs – nuo laiko iki krypčių pakeitimo. Vieni iš jų lengvai įgyvendinami, o kiti – pasmerkti. Daugumos skambinusiųjų noras, kad autobusai Biržų mieste kursuotų ir sekmadieniais.

Prašo važiuoti savaitgaliais

Biržiečiai nori, kad autobusas vietinio susisiekimo maršrutu, paprastai tariant po Biržų miestą, savaitgaliais važiuotų dažniau. Pagal dabartinį tvarkaraštį šeštadieniais pirmuoju maršrutu autobusas į Biržų miestą iš stoties išvažiuoja 8 valandą ryto ir rieda į Rinkuškius. Paskutinis maršrutas – „Biržų duona“ – baigiasi pieš 13 valandą. Vėliau autobusas po miestą jau nebevažiuoja iki pirmadienio ryto.

Darbo dienomis paskutinis maršrutas mieste – prieš 18 val., o vasarą – dar vėliau, nes prisideda vėlyvi maršrutai į kapines ar į sodus. Sekmadieniais autobusas po Biržų miestą išvis nekursuoja. Nors poreikis, pasak autobusų parko Transporto skyriaus vedėjos Sandros Brazauskienės, yra, bet galimybių jam įgyvendinti šiuo metu – jokių.

“Dėl šeštadienio kažką paderinti dar galima, bet kad autobusai po miestą kursuotų sekmadieniais, galimybės dabar tikrai nėra“,- sakė skyriaus vadovė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com