Biržiečiai įvertins naująjį autobusą

"Biržų autobusų parko" nuotr.
Biržų autobusų parkas mėnesiui išsinuomojo naują autobusą ISUZU.
Biržų autobusų parkas mėnesiui išsinuomojo naują autobusą ISUZU. Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas pabrėžė, jog autobusą rinkosi iš dominančių modelių, kurie atitiktų keliamus kriterijus naudotojų patogumui bei būtų ekonomiški. Kadangi šiuo metu miesto maršrutais važiuojantys autobusai neatitinka gyventojų poreikių, juos norima keisti. 

Priešingai dabartiniams miesto autobusams, naujasis, kuriuo biržiečiai važinės visą mėnesį yra žemagrindis, su oro kondicionieriumi, pritaikytas neįgaliesiems bei turi kitų privalumų.

Kaip ir buvo numatyta, autobusas iš pradžių bus išbandytas naudojantis nuomos paslauga, vėliau bus svarstomos galimybės dėl jo įsigijimo. Savaitei nuoma kartu su Kasko draudimu autobusų parkui atsieis po du šimtus eurų. Greičiausiai autobusų parkas minėtą autobusą įsigys išperkamąja nuoma. Bet kada tai bus, Marius Šernas sakė, dar nežinantis. Pasak jo, gyventojai pirmiausia turi išbandyti ir įvertinti.

Marius Šernas pasakojo, jog naujas autobusas miesto maršrutams yra būtinas. Kadangi atsižvelgus į "Biržų duonos" bei švedų įmonės darbuotojus, buvo padaryti nauji maršrutai važiuojantys į pramonės rajoną. Todėl autobusų parkas įsipareigoja suteikti gyventojams patogią kelionę į darbą bei namo.