Elektriniai karnizai: kodėl verta juos rinktis?

El.karnizai. „Iks Forma" nuotr.

Išskirtiniu namų erdvės akcentu gali tapti ne tik užuolaidos: skoningai parinkti karnizai taip pat papildo interjerą ir suteikia kambariui patrauklų estetinį vaizdą. Dėl savo funkcionalumo ir unikalių, plačiai pritaikomų dizaino variacijų rinkoje sparčiai kelia skinasi ir netradiciniai sprendimai – elektriniai karnizai. Elektrinių karnizų sistema buvo sukurta tam, jog palengvintų kasdienius įpročius: vos vieno mygtuko paspaudimu reguliuotų užuolaidų padėtį. UAB „Iks Forma“ specialistai įvardija keletą aspektų, kodėl verta rinktis elektrinių karnizų sistemą.

Automatiniai karnizai: veikimo principai ir naudojimo galimybės

Šviesos srauto reguliavimas kambaryje naudojant užuolaidas daugeliui tampa varginančiu procesu, todėl automatiniai karnizai tampa idealiu pasirinkimu, nes užuolaidų nereikia atitraukinėti rankomis. Modernios automatinių karnizų sistemos, valdomos tylaus, erzinančių garsų neskleidžiančio galingo variklio, mechanizmo funkcijas galima patogiai reguliuoti jungikliu ir/arba pulteliu. Automatizuota sistema leidžia valdyti viso namo užuolaidas.

Automatiniai karnizai – puikus pasirinkimas ne tik dideliems butų, loftų, namų panoraminio dydžio langams, tačiau taip pat tinkami ir prie įprastų langų. Automatinių karnizų sistemą nesudėtinga priderinti prie būste vyraujančio stiliaus: platus pasirinkimo spektras leidžia rinktis ryškius, interjerą sugriežtinančius, ar minimalistinius, pabrėžiančius natūralumą, karnizus.

Automatiniai karnizai, priešingai nei dauguma tradicinių, yra tvirtinami kuo arčiau lubų. Tokio tipo karnizus rekomenduojama rinktis tiems, kurių būstas yra žemomis lubomis: aukščiau kabinamos užuolaidos neapsunkins kambario ir suteiks daugiau erdvės.

Automatiniai karnizai, priešingai nei dauguma tradicinių, yra tvirtinami kuo arčiau lubų. Tokio tipo karnizus rekomenduojama rinktis tiems, kurių būstas yra žemomis lubomis: aukščiau kabinamos užuolaidos neapsunkins kambario ir suteiks daugiau erdvės.

Elektriniai karnizai užuolaidoms: pagrindiniai jų privalumai

Elektriniai karnizai užuolaidoms, be patogaus valdymo ir plačių pritaikymo galimybių, turi ir daugiau privalumų:

  • Patogiai valdomi. Užuolaidos užtraukiamos vienu paspaudimu išmaniajame telefone (naudojant mobiliąją programėlę), naudojant pultelį ar išmaniojo namo sistemą internetu.

  • Funkcionalūs. Galima nustatyti tarpinę elektrinių karnizų padėtį, taip pat pasirinkti laiką, kada užuolaidos atsitrauks ar užsitrauks pačios.

  • Patvarūs ir ilgaamžiai. Elektriniai karnizai išlaiko net iki 60 kg svorį.

  • Turi lankstų profilį. Elektrinio karnizo profilį galima lenkti dideliu lanku ar net 90° kampu.

  • Naudojami kaip tradiciniai. Dingus elektrai, elektrinius karnizus galima naudoti kaip tradicinius.

  • Apsaugo užuolaidas. Užuolaidoms pasiekus kliūtį, varikliai automatiškai sustoja – taip apsaugomi audiniai ir pati karnizų sistema. 

                                                                                                                                                                                                                       El. karnizai. "Iks Forma" nuotr.

"Iks Forma" nuotr.

Motorizuotos užuolaidos: funkcionalu ir elegantiška

Motorizuotos užuolaidos – ieškantiems darnos tarp aukščiausio lygio komforto, elegancijos ir praktiškumo. Motorizuota užuolaidų sistema padeda sukurti nepriekaištingą namų įvaizdį. Ant elektrinių karnizų gali būti kabinamos bet kokio audinio, tekstūros, dizaino užuolaidos: tai suteikia kambariui rafinuotumo ir leidžia atrasti unikalių interjero papildymo sprendimų.

Motorizuotos užuolaidos – ne tik elegantiška, bet ir funkcionalu: patogiai valdomos automatizuotos užuolaidos gali padėti kontroliuoti šviesos srauto paskirstymą ir mikroklimatą. Investicija į tokią sistemą padės gerokai sumažinti papildomas išlaidas ir sutaupyti už energiją, skirtą patalpoms apšviesti, šildyti ar vėsinti.

Motorizuotų užuolaidų sistema taip pat gali tapti puikia prevencine priemone gyventojams nesant namuose ir padėti apsaugoti jų turtą. Esant poreikiui, motorizuotas užuolaidas galima valdyti nuotoliniu būdu nesant kambaryje ir net pačiuose namuose: sistema gali būti valdoma mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Taigi, elektriniai karnizai – nepamainoma inovatyvių, išmanių, modernių namų sistema, kurianti ilgalaikę vertę. Elektrinių karnizų sistemą verta rinktis siekiant patogumo, praktiškumo ir funkcionalumo, o taip pat – norint sukurti išskirtinį interjerą.

                                                                                                                                                                                                              El. karnizai. "Iks Forma" nuotr.

"Iks Forma" nuotr.