Biržai pateko į serialo kūrėjų akiratį

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Senojo pašto kieme ketvirtadienį virė serialo kūrimo užkulisiai.
Ketvirtadienio rytą Biržuose įsisiūbavo serialo "Gaujų karai" filmavimas. Filmavimo darbai prasidėjo nuo penktos valandos ryto. Pagrindinė užduotis – nufilmuoti epizodus dvylikai serialo serijų.

Serialo prodiuseris Gediminas Duoba pasakojo, kad yra kuriamas serialų ciklas, apimantys 1990 metų banditizmo laikus. Prodiuseris bendraudamas su „Biržiečių žodžiu“ pabrėžė, kad žiūrovai neturėtų ieškoti tam tikrų faktų, nes šis serialas nėra dokumentinis. Serialo kūrėjai remiasi atskiromis istorijomis. Nors dažnas žiūrovas lygina, matydami praeitį ar atskirus įvykius primenančius vaizdus.

Biržuose filmuojamas serialo ciklas yra apie Biržų Karvelių gaują. Gediminas Duoba pasakojo, kad šian dieni yra rodomas serialas apie Vilniaus Smauglių gaują, jau yra nufilmuoti epizodai iš Šiaulių. TV serialas yra transliuojamas TV3 televizijos, todėl prodiuseris galėjo tik spėlioti, kada biržiečiai savo mieste filmuotą serialą išvys televizijos ekranuose. „Galbūt kovą?“- svarstė prodiuseris.

Prieš kelias dienas paskelbę skelbimą, ieškantys statistų vaikinų, kurie norėtų filmuotis seriale, serialo kūrėjai į veiksmo kūrimą prijungė penkis biržiečius.