Biržai pagaliau atsikrato sovietmečio liekanų

Savivaldybės nuotr.
Sovietmetį menantis palikimas – šliuožynės, sūpynės ir kitos naudoti nebetinkamos konstrukcijos Biržų mieste artimiausiu metu bus išnaikintos.
Prieš penkiasdešimt metų Biržų mieste vykusios daugiabučių namų statybos paliko savo pėdsakus – miesto estetinį vaizdą darko ir pavojų aplinkiniams kelia metalinės konstrukcijos. Už griozdiškų kiemo statinių ir jų liekanų priežiūrą prisiimti atsakomybės nepanoro nė viena daugiabučio bendrija, todėl likviduoti senas metalo konstrukcijas ėmėsi savivaldybė. Beje, tokių įrenginių sąrašas ilgas.

Stovi pusę amžiaus

Biržų miesto vaizdą vis dar gadina sovietinių laikų palikimas. Per mažos automobilių parkavimo aikštelės prie gyvenamųjų namų, per siauri ir nelogiškai išdėstyti išvažiavimai iš kiemų... O labiausiai estetinį vaizdą gadina senos ir griozdiškos metalinės konstrukcijos, esančios daugiabučių kiemuose. Kilimų dulkinimo įrenginiai, šliuožynės, sūpynės, krepšinio stovai, suoliukų metalinių rėmų liekanos, stovai skalbiniams kabinti ir kitos, seniai nebenaudojamos konstrukcijos, kelia pavojų ne tik pačių daugiabučių gyventojams, bet ir vaikams. Šie įrenginiai nepriklauso niekam, tad, nutikus nelaimei, atsakomybės niekas neprisiimtų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/