L.Ba­tai­tie­nės nuo­tr.
Sodeliškių dvaro sodybos savininkė Neringa Linkevičienė moka turistus sudominti ne tik ekskursijomis, bet ir puikiai gali papasakoti apie senovinės technikos muziejaus eksponatus.
Pirmasis vasaros mėnuo jau pasibaigė, bet Biržų rajono apgyvendinimo paslaugas teikiančios įstaigos kol kas rankomis neploja. Praėjusių metų birželis buvo pelningesnis, bet dabar turistų daugiausia sulaukiama tik savaitgaliais. Biržų turizmo informacijos centro (TIC) vadovė Raminta Indriulėnienė pastebi naują tendenciją – miesto svečiai atvyksta pramogauti vienai dienai.

Savaitgaliais užimta

Šalia Kilučių ežero įsikūrusio, turistų pamėgto viešbučio „Tyla“ direktorius Arūnas Vaitaitis sakė, kad praeitų metų birželį apgyvendinimo įstaiga svečių sulaukė daugiau nei šiemet.

“Pernai, po karantino nutraukimo, žmonės iškart ėmė keliauti, tad užimtumas buvo daug didesnis. Šiemet pirmasis vasaros mėnuo tokio skaičiais nepasiekė. Per Jonines sulaukėme antplūdžio, bet dabar vėl ramiau, dažniausiai visi kambariai yra rezervuoti tik savaitgaliams, o šiokiadieniais – tik vienas kitas“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė direktorius. Pasak jo, dažni viešbučio svečiai – mažomis grupelėmis keliaujančios šeimos su vaikais, kurie apsistoja vienai nakčiai. Svečių, rezervuojančių kambarius dviem ar daugiau naktų, sulaukiama rečiau.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/