Be paliovos krentantis sniegas įdarbino naktimis ir savaitgaliais

Skaitytojos nuotr.
Skaitytoja užfiksavo, kad valymo technikai sunku užtikrinti saugaus atstumo tarp medžių ir traktoriaus.
Kol vieni grožisi krentančiomis snaigėmis, kiti pluša, kad galėtume patirti tik maloniąją žiemos pusę. Praeita savaitė įmonėms, atsakingoms už kelių priežiūrą, buvo iš tiesų ekstremali. UAB „Biržų komunalinis ūkis“ atstovai pasakojo, kad norėdami užtikrinti tvarką, darbus pradėdavo 3 val. nakties.

Visur turi spėti 11 darbuotojų

Biržuose yra 120 738 kv. m. šaligatvių ir 70 km gatvių, už kurias atsakinga UAB „Biržų komunalinis ūkis“. Už kelius, prižiūrimus įmonės yra atsakingi vos 11 darbuotojų. Šaligatviai daugiausiai valomi su technika. Įmonė turi 4 mechanizuotas šluotas, 2 traktorius su skydais, 2 sniego valytuvus su skydais.

Rankomis darbuotojai barsto tas vietas, kur neįmanoma privažiuoti su technika. Tai perėjos, stotelės, laiptai, plotai aplink medžius, stulpus ir pan. „Kelių barstymui ir valymui naudojame 5 specializuotas transporto priemones“,- sako UAB „Biržų komunalinis ūkis“ direktorius Artūras Prokarenka.

Toliau skaitykite elektroninėje laikraščio versijoje (PDF 3 Eur/mėn.) http://old.skrastas.lt/subscription2/form.php?paper_type=E