Avių ūkio šei­mi­nin­kų karantinas nepalaužė: gimė daug naujų idėjų

S. Lenčickaitės nuotr.
Kristina ir Juris neketina sustoti neketina – ūkyje nuolat vyksta pokyčiai.
Du kartus dėl karantino turėję stabdyti savo veiklą Kristina ir Juris Milišiūnai džiaugiasi, kad nuo gegužės vidurio dirba sklandžiai. Apžiūrėti ūkio ir avių užsukanti pora priima lankytojus ir jau planuoja naujas veiklas.

Neturi laisvo laiko

Milišiūnų ūkyje jaučiamas nuolatinis judesys – vienus lankytojus keičia kiti, nes norinčių susipažinti su avių ūkiu yra nemažai. Nepaisant to, šeimininkams užteka laiko kiekvieną priimti ir skirti dėmesio. Kristina ir Juris sako, kad dirba kasdien, jei lankytojai susitaria – priima juos ir po darbo valandų. Vis dėlto, retkarčiais jiems pavyksta atsikvėpti, mat turi kelis darbuotojus, kuriems patiki avių priežiūrą. Na, o jeigu prireikia daugiau rankų, jų dukros talkina.

„Savaitgaliais dažnai tenka ir dukras pasikviesti, nes atvyksta lankytojų. Vyksta daug degustacijų, edukacinių programų, o viską suplanuoti ir padaryti užtrunka nemažai laiko“, – apie darbus pasakojo Juris.

Jis teigė, kad be įprastų lankytojų, sodyboje organizuojami įvairūs klasių susitikimai, įmonių vakarėliai ar net krikštynos. Tokioms progoms, anot vyro, pasiruošti reikia nemažai laiko. Tačiau šeimininkai nesiskundžia dėl to ir sako, jog visada laukia naujų turistų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/