„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas vadovo kėdės nebepaliks – jam dar reikia užbaigti pradėtus darbus.
“Niekas į valstybės tarnybą neina užsidirbti, daugiau – „iš idėjos“. O kai matai, kad tų idėjų nebėra, kad nebežinai, kuo dar gali būti naudingas, tai nebelieka ir noro pasilikti“,- apie sprendimą išeiti iš Biržų autobusų parko direktoriaus pareigų sakė Marius Šernas. Tačiau aplinkybės pasikeitė ir direktoriaus vadovo kėdėje nusprendė dar pasilikti. Palikti neužbaigtus darbus jam neleido sąžinė.

Pasikeitė tvarka

Biržų autobusų parko direktorius M. Šernas vadovo pareigose pasilieka. Tokią žinią „Biržiečių žodžiui“ jis pranešė po antradienį įvykusio pasitarimo su savo darbdaviu – savivaldybės administracijos vadovais. Paklaustas, kodėl pakeitė sprendimą, M. Šernas nurodė dvi pagrindines priežastis.

“Po to, kai jau buvo įteiktas prašymas dėl išėjimo iš darbo, paaiškėjo, kad konkursas dėl tarpmiestinių maršrutų nukeltas į kitus metus. Palikti visko neužbaigus, man neleistų sąžinė. Nors, aišku, esmė yra autobusai, o ne įmonės direktorius, ne pagal juos laimėtojai renkami, bet vis tiek“,- paaiškino M. Šernas. Kita priežastis, pasak jo, rastas kitas šaltinis dėl galimybės sulaukti pagalbos.

“Dabar deramės su ministerijomis dėl galimybės įsigyti vežėjams žymėtą kurą. Prašiau ir politinės lyderystės šiais klausimais“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė įmonės direktorius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/