Atsisveikino su mokyklų vadovais

Pagerbti mokyklų direktoriai ir naujos vadovės. Iš kairės: Audronė Januševičiutė, Edita Timukienė, Audris Viduolis, Gediminas Janeliūnas, Laimutė Klemkienė, Vytautas Armalas.
Pirmadienį buvo atsisveikinta su Germaniškio, Pabiržės, Medeikių ir Pačeriaukštės mokyklų vadovais. Tuo pačiu pasveikintos ir naujos dviejų įstaigų direktorės.

Biržų rajono savivaldybės vicemerė Astra Korsakienė jau buvusiems rajono mokyklų direktoriams įteikė atminimo dovanas – didelius skėčius su užrašu ,,Biržai‘‘. Daugiausia savo gyvenimo metų darbui – net 44, atidavė Medeikių pagr. mokyklos direktorė Laimutė Klemkienė ir Audris Viduolis, kuris 33 metus vadovavo Pačeriaukštės Petro Poškaus pagr. mokyklai. Taip pat buvo atsisveikinta Gediminu Janeliūnu, Germaniškio pagr. mokyklai direktoriavusiu 28 metus ir Vytautu Armalu, kuris išdirbo Pabiržės pagr. mokyklos vadovu 23 metus. Mokyklų direktorius pagerbė ir Biržų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus atstovai, bei Biržų rajono PK bendruomenės pareigūnė Vita Andžienė.

Su nauja pradžia taip pat buvo pasveikintos Edita Timukienė, vadovausianti Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklai ir Audronė Januševičiutė, nauja Biržų Švietimo pagalbos tarnybos vadovė. Vicemerė naujoms direktorėms dovanojo rašiklius ir linkėjo, kad jais būtų pasirašoma tik po gerais dalykais...

 

Susijusios naujienos