Atsakingų už „bardakėlį“ šilumos ūkyje neliko?

V. Kerienės nuotr.
Rugpjūčio 17 dieną Biržų rajono savivaldybėje įvyko Kontrolės komiteto posėdis, kuriame aptarta situacija UAB „Biržų šilumos tinklai“ – trūkumų daug, viešumo mažai... O atsakingų nėra.
Po to, kai savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdyje buvo pristatyta UAB „Biržų šilumos tinklai“ audito ataskaita, kilo klausimas – kas kaltas dėl tokio „bardakėlio“ savivaldybei pavaldžioje įstaigoje?
Pateiktose išvadose išryškėjo: šilumos tiekimo veiklos licencijos ši įmonė neturi. Strateginių metinių planų taip pat nėra. Internetinės svetainės, kurioje informuotų gyventojus apie renovacijos projektus, nesukūrė. Vadovas motyvuojančio atlygio taip pat negavo... Beje, jo nuo rugpjūčio taip pat neliko – išėjo iš darbo...

Be motyvacijos... be vadovo...

Štai tokios mintys po rugpjūčio 17 dieną rajono savivaldybėje įvykusio Kontrolės komiteto posėdžio, kuriame aptarta UAB „Biržų šilumos tinklai“ veiklos audito ataskaita. Auditą atlikusios kontrolierė Žaneta Eriksonienė ir vyriausioji patarėja Stasė Čeponienė pripažino, kad ši užduotis, paskirta dar buvusio savivaldybės mero Vyto Jarecko, buvo viena iš sudėtingiausių.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com