Ar tiesa, kad gimnazijoje mokiniai „veipina“?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Pasak Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos vadovo Vaidoto Butkevičiaus, vaikai arba tampa gudresni, arba gerai slepiasi, nes rūkantieji mokyklos teritorijoje nutveriami vis rečiau.
Praėjusią savaitę vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu netikėto klausimo sulaukė Biržų „Saulės“ gimnazijos direktorius Marius Skardžius. Tarybos narė Audronė Garšvaitė teiravosi, ar tiesa, kad gimnazijoje yra vieta, kurioje mokiniai slapta garina elektronines cigaretes? Paaiškėjo, kad tokia problema egzistuoja visose mokyklose...

Rūko „patogioje erdvėje“

Ketvirtadienį vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje Biržų rajono ugdymo įstaigų vadovai politikams trumpai pristatė metinę veiklos ataskaitą. Tarybos narė Audronė Garšvaitė klausė Biržų „Saulės“ gimnazijos direktoriaus Mariaus Skardžiaus, ar tiesa, kad mokiniai turi specialią vietelę rūkymui.

“Kai dar dirbau savivaldybėje, tai buvo pasitarimai apie tai, kad labai didelė problema „veipinimas“ (elektroninių cigarečių garinimas – aut. past.), nes mokiniai „veipina“. Kaip jūs sprendžiate šitą problemą? Ar tiesa, kad trečiame aukšte yra oficiali vieta, kurioje galėtų eiti ir „paveipinti“ gimnazistai? Žinote, ten lipi, lipi ir patenki į tokią patogią erdvę...“,- apie elektroninių cigarečių rūkymą gimnazijoje, įstaigos vadovo Mariaus Skardžiaus klausė tarybos narė Audronė Garšvaitė.

M. Skardžius tikino apie tokią „patogią erdvę“ nieko nežinantis, bet pripažino, kad rūkymo problema gimnazijoje visgi egzistuoja.

“Dabar galvoju apie tą patogią erdvę... O jeigu rimtai, tai iš tikrųjų negalima sakyti, kad tai nevyksta. Bet šiuo metu drausminimo priemonės yra tokios – iš karto bendradarbiaujame su policija“,- atsakė direktorius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com