Ar reikia griežčiau bausti naktinius triukšmadarius?

V. Leščinskienės nuotr.
Biržietė Regina Misiūnienė sako, kad jai įgriso naktimis triukšmaujantys kaimynai ir šalia esančiame bendrabutyje šėliojantis jaunimas. Moteris galvoja, kad naktinius triukšmautojus padėtų sutramdyti didesnės baudos.
Biržietė, Skratiškių gatvės 10-ojo namo gyventoja Regina Misiūnienė sako jau pavargusi kovoti su naktiniais triukšmautojais. „Esamos baudos jiems matyt per mažos, reikia jas didinti“,- įsitikinusi moteris.

Negali ramiai miegoti

Pasak R. Misiūnienės, jai kliuvusi kaimynystė, švelniai tariant, kelia nerimą. Toje pačioje laiptinėje, kurioje gyvena moteris, yra keletas socialinių būstų, o jų gyventojai, gavę pašalpą, mėgsta trankiai pašvęsti ir į laikrodį nežiūri. Ir tai dar ne viskas.

„Šalia manęs, Skratiškių 8-ame – profesinės mokyklos bendrabutis. Ten irgi jaunimėlis gerai pašėlsta. Tame daugiabutyje gyvena ir ukrainiečiai. Jie labai mėgsta naktimis eiti rūkyti. Kai žengia jie per tas metalines groteles laiptuose, sklinda toks įkyrus trinksėjimas, o dar lauko durys pernakt trinksi. Nei tie, nei anie, nei šitie man neduoda ramiai miegoti, tai ir kviečiu policiją“,- pasakojo R. Misiūnienė.

Moteris sako, kad pareigūnams triukšmautojus ne visada pavyksta pričiupti. „Atvažiuoja maždaug po pusvalandžio, kai jau būna tylu, ir išvažiuoja. O kaip man, iš miego prikeltai, vėl užmigti? Sako policininkai, reikia organizuoti reidą“,- kalbėjo R. Misiūnienė. Ji minėjo atvejus, kai už iškvietimus, daugiabučių gyventojai jai keršijo.

„Šviečia „patsanai“ ir lazeriuku į mano langus spigina. Jiems – gražu, o kaip man jaustis? Kodėl aš turiu tylėti?“- retoriškai klausė Regina, pridūrusi, kad policija bendrabučio jaunimo nebaudžia, tik įspėja budėtoją, o ši, savo ruožtu, sudrausmina jaunimą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/