B. Petkevičiūtės nuotr.
Meras Kęstutis Knizikevičius vicemere išsirinko liberalsąjūdietę Astrą Korsakienę, tik ar taryba tam pritars?
Meras Kęstutis Knizikevičius išsirinko – vicemere siūlo liberalsąjūdietę Astrą Korsakienę. Apie tai informuoti savivaldybės tarybos nariai, kurie savo nuomonę – pritarti šiai kandidatūrai ar ne – pareikš gegužės 11 dieną vyksiančiame posėdyje.

Pažadų nevykdymas?

„Biržų atgimimo“ lyderis Kęstutis Isakas teigė, jog toks mero pasirinkimas – akivaizdus rinkiminių pažadų nevykdymas. „Meras dar debatų metu sakė, kad „į postus ateis jauni ir nauji“. Ar ponia Korsakienė atitinka šiuos kriterijus? Daug jaunų veidų – ir liberalų, ir darbiečių, ir konservatorių, ir mūsų gretose. Be to, vicemerai gali būti ir nedirbantys taryboje, todėl pasirinkimas tikrai yra. Problema, kad per pusantro mėnesio nesugebama sudaryti valdančiosios daugumos“,- sakė K. Isakas.

„Jauniems ir naujiems“ siūlė, bet atsisakė?

Meras K. Knizikevičius „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad vicemeru tapti siūlęs ne vienam „jaunam ir naujam“ politikui, bet visi jie atsisakę vien dėl viešosios opinijos spaudimo, esą tokias pareigas einant, gaunama per daug nepagrįstos kritikos.

„O gerbiamai Astrai pasiūliau, ir ji sutiko“,- teigė meras, argumentuodamas, kad A. Korsakienė puikiai išmano švietimo sritį. „Norisi, kad komanda būtų įvairiapusiška ir galėtume vienas kitam pagelbėti“,- kalbėjo K. Knizikevičius, pridūręs, kad dėl kito vicemero (nuo šių metų, pasikeitus Vietos savivaldos įstatymui, jų gali būti ne vienas, o du mero pavaduotojai), K. Knizikevičiaus žodžiais, „dar kol kas svarstoma“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/