Apsauginiu atitvaru pasirūpins tik po tragiškos nelaimės?

Nemunėlis.lt nuotr.
Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojai prašo apsauginių kelio atitvarų ties Muoriškių ir Tabokinės atodangomis, bet Lietuvos automobilių kelių direkcijai reikia didesnio eismo intensyvumo ir... žmonių sužalojimais pasibaigusių eismo nelaimių.
Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojai, kuriems į darbą ar kitais reikalais tenka pravažiuoti pro šalia kelio esančias Muoriškių ir Tabokinės atodangas, nebetveria pykčiu ir ironizuoja – negi turi atsitikti nelaimė ir žmogus nusiversti nuo skardžio į Nemunėlį, kad šiame kelyje būtų įrengti apsauginiai kelio atitvarai?

Žmonių saugumas nerūpi

Abi šios, turistų pamėgtos, tačiau vietiniams šiurpą keliančios, vietovės yra kelyje Nemunėlio Radviliškis-Pučiakalnė-Juozeliškiai, o tiksliau, pirmoje šio kelio atkarpoje. Minėtu keliu važiuoja ne tik lengvieji automobiliai, bet ir viešasis transportas, mokykliniai autobusai.

Pasak vietos gyventojų, ypač nesaugiai jie jaučiasi šiuo keliu važiuodami žiemą. Kelias, esą, kelininkų ne itin prižiūrimas, tad neretai būna slidus, kaskart šiuo keliu važiuodami žmonės nerimauja ne tik dėl savo, bet ir dėl kitų saugumo. „Kad kelią asfaltuos, nebesitikime, bet neįrengti apsauginių atitvarų – tai jau apsileidimas. Nerūpi žmonių saugumas“,- piktinosi pakalbinti vietos gyventojai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com