Apie greitosios brigadą Vabalninke kalbėjo, bet steigti niekas nežadėjo

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Sveikatos apsaugos ministerija, numačiusi greitosios medicinos pagalbos (GMP) tinklo plėtrą, Vabalninko į šį sąrašą neįtraukė. Meras Kęstutis Knizikevičius teigė dar turintis vilties, kad Vabalninkas, kaip GMP strateginis taškas, bus vėlesniuose etapuose.
Sveikatos apsaugos ministerija nusprendė didinti greitosios medicinos pagalbos (GMP) pastočių skaičių. Rajono valdžia aiškinasi, ar ministerija turi planų steigti GMP ekipažą Vabalninke, tačiau panašu, kad susidomėjimas šiuo strateginiu tašku jau nuslopo...

Ketinimų būta, bet...

Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Braždžionis tvirtino, kad ne per seniausiai buvo ieškoma, kur Vabalninko mieste gauti laisvas ir tinkamas naudoti savivaldybės patalpas.

„Ketinimų įkurti greitosios brigadą Vabalninke tikrai buvo, bent jau anksčiau, o kaip dabar – nežinau. Toks sprendimas būtų logiškas. Čia ne tik pačiam Vabalninkui būtų geriau, kuris nuo Biržų nutolęs, bet ir kaimyniniams rajonams. Pagalba atvyks operatyviau, nors ir dabar nesakau, kad pas kurį nors vabalninkietį ji neatvyko“,- kalbėjo seniūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/