Apie geresnius kelius pučiakalniečiams teks pasvajoti

V. Leščinskienės nuotr.
Pirmadienį Savivaldybės atstovai lankėsi Nemunėlio Radviliškyje ir stengėsi atsakyti į seniūnijos gyventojų klausimus.
„Tai bus asfaltas į Pučiakalnę, ar nebus? Ką man grįžus žmonėms pasakyti?“- klausė Pučiakalnės gyventojas Petras, nesulaukęs konkretaus atsakymo, kai rajono valdžia organizavo susitikimą su Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojais.

Meras išsisukinėjo – gal ir vėl kažką prisižadėjo?

„Biržiečių žodžiui“ pasiteiravus, kodėl parinktas būtent toks susitikimo laikas – 16 valanda, nes tokiu metu dauguma gyventojų dirba, meras Vytas Jareckas tvirtino, kad toks laikas, jo manymu, yra tinkamas. „Jei koncertą suorganizuotume, kaip kai kas organizuoja, daugiau žmonių susirinktų“,- nusikvatojo rajono vadovas. O vicemerė Audronė Garšvaitė pridūrė, kad niekas nedraudė iš darbo anksčiau pasiprašyti. Po susitikimo biržiečiai mąstė, gal toks laikas gudriai apgalvotas, nes kuo daugiau gyventojų, tuo daugiau nepatogių klausimų?

Meras nuo pučiakalniečio Petro (savo pavardės „Biržiečių žodžiui“ jis atskleisti nesutiko) klausimo apie rajoninio kelio atkarpą Nemunėlio Radviliškis-Pučiakalnė irgi bandė gudriai išsisukti, atsakydamas, kad Lietuvos kelių kokybė yra prasta: „Problema, kad Latvijoje geresni keliai nei Lietuvoje, nors anksčiau mes gerais keliais garsėjome. Tiesiog neskiriamas pakankamas lėšų kiekis, o jie taupydami lėšas“...

„O tai kur tas lėšas sutaupytas – sau kišenėn įsideda?“- pertraukė pučiakalnietis Petras.

„Ne, ne, neskiria tiek. Net prezidentui išsakėm tą nuomonę, kad rajonai kenčia. Kiek leidžia galimybės, tiek skiriama. Avariniams dalykams, bet ne atnaujinimui. Lėšos skirstomos pagal kelių ilgį ir gyventojų skaičių“,- atsakė meras.

„Tai kodėl, pavyzdžiui, kelias Vaškai – Žeimelis- Joniškis asfaltuotas, nors ten pravažiuojant nesimato nė vieno gyventojo, kaip suprast?“- neatlyžo Petras.

„Čia anksčiau sutvarkyta, o mes nesugebėjom šito padaryt. Bet, matote, kad ir ant magistralinių kelių yra duobių. Sudėtinga, geriau net nekalbėt“,- patarė V. Jareckas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/