3 patarimai poilsio kambario dekorui biure

Darbe praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo. Čia mes norime būti visada kūrybingi, produktyvūs ir entuziastingai siekti tikslų. Todėl daugumoje modernių darboviečių yra įrengti poilsio kambariai, kuriuose galima pailsėti, pabendrauti su kolegomis ir pasisemti energijos. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį įrenginėjant poilsio kambarį biure?

Spalvos

Tiesa ta, kad biuro dizainas daro didelę įtaką žmogaus savijautai ir mąstymui. O labiausiai mūsų psichologinę būseną veikia spalvos. Ryškesnės spalvos dažniausiai nuteikia maloniai, energingai, entuziastingai. Šaltos, tamsios spalvos veikia raminančiai, o kartais net gali sukelti slogią nuotaiką. Taigi, poilsio kambaryje rekomenduojama nevengti ryškių spalvų. Jame puikiai tiks geltoni, žali, oranžiniai, raudoni, mėlyni atspalviai.

Patogumas

Svarbu patogiai ne tik dirbti, bet ir ilsėtis. Komfortiškos sofos, be abejo, yra neatsiejamas poilsio kambario akcentas. Visų pirma šie baldai puošia interjerą, o antra – aukštos kokybės sofos lovos yra labai patogios. Tai vieta, kurioje jūs ilsitės gerdami kavą ar maloniai besišnekučiuodami su kolegomis. Tik pagalvokite, kaip gera kartais ištiesti kojas ant patogaus baldo!

Augalai

Visą dieną praleidžiant uždaroje patalpoje, joje norisi gaivaus akcento. Taigi, kurdami poilsio kambarį, nepamirškite gėlių ir žalumos. Augalai suteikia aplinkai gyvumo ir turi teigiamą psichologinį poveikį. Be to, žalia spalva yra naudinga akims, kadangi žiūrėdamos į ją, akys ilsisi.

Sukurti jaukią ir malonią poilsio aplinką savo darbuotojams itin svarbu. Nuo to gali priklausyti jų savijauta ir produktyvumas, kuris svarbus kiekviename darbe. Poilsio kambario biure interjerą sudaro skirtingų detalių harmonija. Patogūs baldai visuomet padeda užtikrinti kokybišką poilsį. Ir netgi tokios nedidelės detalės kaip augalai gali įnešti šviežio oro gūsį į jūsų darbo aplinką.

Užs. 11127