3 būdai išsirinkti geresnį čiužinį

Foto: Pexels.com
Čiužiniai yra labai įvairūs, kaip ir žmonių poreikiai. Šiandien galima rinktis iš begalės įvairių čiužinių tiek matmenų, tiek sudėties atžvilgiu. Lovoje žmogus per savo gyvenimą praleidžia daugiau nei trečdalį gyvenimo, todėl naujo čiužinio pirkimui reikėtų skirti ne mažiau dėmesio nei naujo automobilio pirkimui. Taigi, dalinamės su jumis 3 būdais, kaip rasti patį geriausią čiužinį jums.

Atsiminkite savo įpročius

Rinkdamiesi naują čiužinį pagalvokite, kas senajame čiužinyje jums patiko ir ko trūko. Kuo žmogus vyresnis, tuo jo miegas yra labiau paviršutiniškas, o poreikiai geram miegui didesni, būtent todėl paaugliai galėtų gerai išsimiegoti netgi ant lentos.

Kokybiški čiužiniai gaminami taip, kad juos nesikauptų dulkės bei erkutės, todėl jeigu ryte pabudę dažnai čiaudėjate arba jaučiatės slogiai, tada čiužinys yra viena iš priežasčių, kodėl taip gali nutikti.

Pirkite internetu

Patikėkite, apie pasirinktą čiužinį internete sužinosite gerokai daugiau nei iš pardavėjo. Internete yra apstu atsiliepimų apie kiekvieną čiužinį, todėl tai puikus būdas numatyti savo įspūdžius įsigijus jį. Negana to, perkantiems internetu dažniausiai taikomos pačios geriausios kainos ir, jeigu čiužiniai kiek brangesni, netgi nemokamą pristatymą. Žinoma, sąlygos priklauso nuo pačios parduotuvės, tačiau pirkti internetu dabar apsimoka.

Esate kam nors alergiški?

Jeigu turite kokių nors alergijų arba tiesiog atitinkamų traumų, dėl kurių gali būti trikdoma jūsų miego kokybė, prieš pirkdami naują čiužinį būtinai pasikalbėkite su savo daktaru. Daktaras tikrai nenurodys, kurį čiužinio modelį jums reikia rinktis, bet jis tikrai jums patars, kokios čiužinio savybės reikalingos jūsų kūnui. Pavyzdžiui, alergiškiems pirkėjams rekomenduojami antialerginiai čiužiniai, stuburo problemų turintys pirkėjai turėtų miegoti ant šiek tiek kietesnio paviršiaus. Taigi, rekomenduojame pasikalbėti su daktaru ir tik tada ieškoti naujo čiužinio.

Foto: Shutterstock.com

 

Geriausia vieta pirkti čiužinius

Šiandien čiužinį nusipirkti galima tiek apsilankius įprastoje parduotuvėje, tiek užsisakius internetu. Perkant įprastoje parduotuvėje patogu yra tai, kad čiužiniai gali būti išbandomi, paliečiami ir t.t. Tuo tarpu, internete pirkti yra patogiau ir pigiau. Taigi, visų pirmiausia rekomenduojame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir susipažinti su šių dienų čiužinių pasiūla!