„100 mylių aplink Biržus“ – važiavo ne tik biržiečiai ir lietuviai

I. Butkevičiūtės nuotr.
Kra­tiš­kių bend­ruo­me­nės kie­me­ly­je sve­čius pa­si­ti­ko (pirmoje eilėje iš kairės) Danutė Žiemelienė, Raminta Indriulėnienė, Angelė Darčkienė. Antroje eilėje iš dešinės — Rima Bitinienė ir tik vardais prisitatę biržiečiai Antanas, Aldona, Gražvyda ir Ramūnas.
Savaitgalį septintąjį kartą vykęs renginys „100 mylių aplink Biržus“ pritraukė daugiau nei 250 dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio. Tradiciškai, didžioji dalis dalyvių – motociklininkai, kai kurie atvažiavę į Biržus atvykę su šeimomis. Biržiečiai taip pat noriai dalyvavo – vieni suko 100 mylių ratą, kiti rengė smagias keliauninkų sutiktuves.

Atvažiavę pirmą kartą, liko sužavėti

Vieni į „100 mylių aplink Biržus“ atvažiavo pirmą kartą, kitiems šis šventinis renginys tapo gražia tradicija. Panevėžiečiai Žaveta ir Dainius sakė: „Labai smagu, ačiū už puikų renginį. Atvažiavome čia pirmą kartą ir esame sužavėti“.

„Jau septintus metus dalyvaujame – nuo pat šventės organizavimo pradžios. Kasmet vis kažkas naujo. Tikrai labai įdomu. Susirenka apie 200 – 300 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos. Smagu su bičiuliais pasimatyti pas jus, Biržuose“,- gyrė motociklininkai Vilmis ir Mantas, atvažiavę iš Kėdainių.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

 

Susijusios naujienos