Pabiržėje vykusiame susitikime su Biržų rajono savivaldybės meru Kęstučiu Knizikevičiumi ir jo komanda bei savivaldybės tarybos nariais netrūko aktualių klausimų – nuo apleistų pastatų likimo ir būsto problemų iki brangaus šildymo, kurorto statuso siekio bei žvyrkelių priežiūros. Gyventojai išsakė savo rūpesčius, teikė pasiūlymus, o rajono vadovai pristatė planus ir galimus sprendimus.
Ką darys, kad nepelytų?
Miestelio gyventojams rūpėjo, kada gi pagaliau bus įveiklinta tuščioji Pabiržės mokyklos dalis. Juk dabartinė situacija nenaudinga nei pačiam pastatui, nei jo savininkei – savivaldybei. „Toje dalyje, kur ugdomi darželinukai, viskas gerai, bet toje tuščiojoje dalyje jau dabar juntamas pelėsio kvapas, reikia kažką daryti. O šitokios gi patalpos…“ – pastebėjo salėje susirinkusieji.
🔒 Visą publikaciją skaitykite popieriniame arba PDF laikraštyje
Užsakyti galite čia:
Laikraščio užsakymas ↗Kviečiame skaityti laikraščio PDF versiją:
Skaityti PDF archyvą ↗Pilną straipsnį svetainėje galėsite perskaityti po 180 d.