R. Čygo nuotr.
Eiskudžių kaime ugnis pražudė aklą pusamžį vyriškį.
Gegužės 19 dieną, apie 1 valandą nakties, Papilio seniūnijoje, Eiskudžių kaime sudegė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ne tik pastatas, bet ir viduje buvęs žmogus – 1966 metais gimęs vyras. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Papilio seniūnijos seniūnas Renas Čygas sakė, kad viename namo, kuriame kilo gaisras, gale gyveno vyras ir žmona – jie spėjo pabėgti iš liepsnų. Tačiau kito namo galo gyventojas žuvo.

„Gaisre žuvęs vyriškis buvo aklas, brolis jį pasiėmė iš globos namų, matyt, galvojo, kad gaus už jo priežiūrą pašalpą, bet taip ir negavo. Gal todėl paliko likimo valiai. Yra ir kitas brolis, tačiau visi trys broliai – mėgėjai išgerti. Visi tame pačiame kaime gyveno. Sakyčiau, kad ši nelaimė buvo likimo pirštas – policija, greitoji ir kitos institucijos buvo ten takus pramynusios. Broliai nuolat girtavo ir mušdavosi. Iš gaisro išsigelbėję namo gyventojai – sutuoktinių pora – irgi taurelės mėgėjai, bet gyvena ramiau. Jie iš liepsnojančio namo pabėgo kaip stovi, sudegė visi jų daiktai. Pagelbėti padegėliams žadėjo VšĮ „Pagalbos centras„“,- situaciją komentavo seniūnas.

Išsigelbėję nuo gaisro, laikinai žada apsistoti pas sūnų. Seniūnas siūlė jiems persikelti į socialinį būstą Kvetkų kaime, tai šia proga greičiausiai sutuoktiniai ir pasinaudos. R. Čygo teigimu, nukentėjusiems nuo gaisro priklausytų vienkartinė išmoka, tačiau neturi nuosavybės dokumentų – dalis namo jiems priklausė, bet nesusitvarkė dokumentų.