Sportas baigėsi ligoninėje

Neapskaičiavusi saugaus atstumo senolė nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio autobuso.

Ankstyvą antradienio rytą pagalbos numeriu buvo informuota apie eismo įvykį šalia Pabiržės miestelio. Autobusas partrenkė garbingo amžiaus moterį.

Moteris kas rytą prajudindama sąnarius važiuodavo aplink miestelį tokiu laiku, kokiu dar eismas nebūna toks intensyvus. Tiesa, šį antradienį vietoj grįžusios namo moters, artimieji sulaukė telefono skambučio. Iš greitosios pagalbos darbuotojo, prisiminusi telefono numerį, artimiesiems paskambino pati senolė. Į eismo įvykio vietą atvykusiems giminaičiams policijos pareigūnai paaiškino, jog iš šalutinio kelio link dviračių tako važiavusi senolė nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio tarpmiestinio autobuso. Vairuotojas autobuso priekiniu kampu kliudė dviračio galinį ratą ir moteris krito ant asfalto. Aštuntą dešimtį einanti moteris sakė, kad matė autobusą, bet jis jai atrodė esantis pakankamai toli ir ji spės pravažiuoti. Deja. Ant greitosios pagalbos automobilyje sėdinčios senolės matėsi smulkūs sužeidimai atsiradę dėl kritimo ant kelio.

Greitosios pagalbos darbuotojai sakė, jog nerimauti nėra dėl ko, bet dėl galvos sumušimo močiutė bus vežama į Respublikinę Panevėžio ligoninę, kurioje bus atliekami galvos tyrimai. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.