Pareigūnus ant kojų sukėlė pasiklydusi grybautoja

Biržų PK nuotr.
Atsiradusi grybautoja spindėjo gera nuotaika.

Praeitą antradienį Biržų policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie Biržų girioje pasiklydusią grybautoją. Pirminėmis žiniomis, iš namų Smaltiškių kaime į Biržų girią prieš pietus išėjo dvi kaimynės. Nerasdama draugės, viena jų grįžo namo ir informavo pareigūnus.

Dingusioji – 75 metų, ligota. Abi moterys grybauti buvo išėjusios be mobiliųjų telefonų. Prieš skelbdami paiešką, pareigūnai apsilankė prapuolusios moters namuose, kad įsitikintų, jog ji negrįžo namo.

Į paiešką įsitraukė 14 policijos pareigūnų, prie kurių prisijungė ir 4 policijos rėmėjai bei girią pažįstantis miškininkas. Ieškomoje dalyje, tarp Juozeliškių ir Smaltiškių, giria yra tanki ir klampi. Paieška nebuvo lengva. Girios šukavimas naudos nedavė.

Biržų policijos komisariato darbuotojai pasakoja: „Negailestingai artėjo vakaras ir tada... pareigūnai, vykstantys į pastiprinimą kolegoms, kelyje tarp Parovėjos ir girios sutiko mielą močiutę su grybų pintinėle. Pakalbinę išsiaiškino, kad keliu eina toji pati, kurios jau gerą pusdienį ieškojome. Nors ir paklydusi, moteris buvo geros nuotaikos, tačiau linksmai keiksnojo kaimynę, kuri labai skubėjo pabėgti iš miško.“ Biržų policijos komisariatas džiaugiasi, kad nukentėjusioji atsirado ir dėkoja visiems į paiešką įsitraukusiems pareigūnams.