Įvykiai Biržuose

Biržų policijos komisariato nuotr.
Vaikų žaidimų aikštelė Antano Dauguviečio parke karantino metu aptverta.

Trečioji karantino savaitė pasitinka ištuštėjusiomis viešosiomis erdvėmis ir gatvėmis. Ačiū visiems už supratimą, kad šį laikotarpį saugiausia praleisti namuose.

O pas mus, nors išoriškai ramu, darbymetis. Praėjusią savaitę gavome 94 pranešimus apie įvairius įvykius, pradėjome 16 ikiteisminių tyrimų. Kaip niekad daug įvykdyta vagysčių – net aštuonios. Būkite budrūs, saugokite savo turtą, nepalikite brangių daiktų be priežiūros – prie senosios Astravo užtvankos tilto pavogtas dviratis įvertintas net 1400 eurų. Penkis ikiteisminius tyrimus pradėjome dėl fizinio skausmo sukėlimo, po vieną – dėl sukčiavimo, neblaivaus vairuotojo ir kovos su epidemijomis ar užkrečiamomis ligomis taisyklių pažeidimo.

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus surašyta 16 protokolų, net 4 asmenys vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės, vienas dviratininkas vairavo neblaivus, trys pėsčiųjų pažeidimai. Pagal kitus administracinių nusižengimų kodekso straipsnius nustatyta 17 pažeidimų, iš jų šešios smulkios vagystės bei 6 asmenys vartojo alkoholį viešosiose vietose.

Registruotas vienas eismo įvykis, dėl susidūrimo su gyvūnu, žmonės nenukentėjo.