Policijos nuotr.
Policija prašo gyventojų pranešti anonimiškai apie asmenis, platinančius narkotines medžiagas.
Balandžio 30 dieną, apie 23 valandą, Papilio miestelyje, Vilties gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje policijos pareigūnai pas vyrą (gim. 1999 m.) aptiko augalinės kilmės medžiagos, galimai marihuanos.

Rado „suktinukų“

Taip pat pareigūnai apžiūrėjo automobilį VW GOLF ir dokumentų dėkle rado nedidelį kiekį augalinės kilmės medžiagos, galimai, marihuanos. Salone aptiktas ir cigarečių pakelis su 6 cigarečių suktinukais. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Bijo viešai kalbėti

Papilio miestelio gyventojai nenoriai kalba apie šį įvykį, nes daugelis pažįsta vaikiną, pas kurį rasta galimai narkotinių medžiagų.

Sakė bijantys keršto, jeigu atvirai kalbės. „Gaila tėvų, kurie šokiruoti, bet tai ką dabar padarysi... Narkotikai – šių laikų problema. Baisu, kas darosi. Baisiausia, kai savo krašto gyventojai daro tokius dalykus – siūlo narkotinių medžiagų pažįstamiems“,- sakė vietos gyventojas.

Bijo dėl vaikų saugumo

„Biržiečių žodis“ pasiteiravo Papilio bendruomenės pirmininkės Simonos Žekonienės, ar jai teko girdėti apie šį įvykį, kaip reaguoja bendruomenės nariai? „Teko girdėti apie šį įvykį. Nemanau, kad tai – tik mūsų rajono ar miestelio problema, tai aktualu visoje šalyje. Aš, kaip mama, labai pergyvenu dėl vaikų, manau visi gyventojai pergyvena. Dėl to daug kalbamės su paaugliais apie narkotikų žalą. Manau, labai svarbu su vaikais neprarasti ryšio, domėtis jų gyvenimu. Tik tokiu būdu galime šiek tiek apsisaugoti. Džiaugiamės, kad policijos pareigūnus miestelyje dažnai galima sutikti, nesame užmirštas kraštas“,- sakė S. Žekonienė.

Susijusios naujienos