Aferistų išmonei nėra ribų

Jei jūsų siūloma preke internete susidomėjo užsienio pilietis, siūlantis už prekę sumokėti didesnę nei jūsų siūlomą kainą, tikėtina, kad pakliuvote į sukčių pinkles, į kurias atsitiktinai papuolė ir "Biržiečių žodžio" skaitytoja.

Prašė nuotraukų ir filmuotos medžiagos

Skaitytoja, kurį laiką bandžiusi internete parduoti savo automobilį "Škoda Roomster", teigė jau buvusi beprarandanti viltį, ar atsiras, kas jį pirks už tokią kainą, kokios ji prašė. Mat kiek pretendentų buvo atvykę automobilio apžiūrėti, visi norėjo nusiderėti. Lyg stebuklas iš giedro dangaus (ji tuo metu taip manė), moteris sulaukė laiško elektroniniame  pašte (jis parašytas anglų kalba), kad jos parduodamu automobiliu susidomėjo Čekijos pilietis.
"Jis paprašė atsiųsti daugiau mašinos nuotraukų, nufilmuoti ją iš vidaus, iš išorės, aprašyti defektus ir paklausė, kokia galutinė kaina. Viską padariau, kaip jis prašė, nusiunčiau. Tada susiskambinom per "Viber" programėlę, vaizdo skambučiu aprodžiau automobilį. Jis sakė, kad viskas gerai, jam mašina tinka. Kaina jam tiko ir netgi pažadėjo sumokėti penkiais šimtais eurų daugiau, kad tik jam parduočiau. Aš taip apsidžiaugiau! Jis sakė, kad tai bus dovana žmonai", - pasakojo tuomet nieko blogo neįtarusi moteris. Pasak jos, šiek tiek keista buvo tik tai, kad paskambinęs vyriškis nerodė jai savo veido, sakė, kad sugedo jo telefono kamera.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/