Naujame odontologijos kabinete – visos paslaugos vienoje vietoje

Asmen. album. nuotr.
Dantų technikė ir naujojo odontologijos kabineto direktorė Giedrė Žaldokienė džiaugiasi, kad jau aštuonerius metus sėkmingai dirba odontologijos srityje ir plečia šeimos verslą.
Šiandien nuolat skubantys žmonės labai vertina laiką. Visi norime, kad tam tikras paslaugas gautume vienoje vietoje ir kad nereikėtų blaškytis nuo vienos įstaigos prie kitos. Tokią galimybę biržiečiams siūlo Biržuose neseniai atsidaręs odontologijos kabinetas, įsikūręs ramioje vietoje, Aušros gatvėje, prie Širvėnos ežero pakrantės. Čia specialistai pasirūpins ne tik pacientų dantų gydymu, traukimu ar burnos higiena, bet ir protezavimu, nes tame pačiame pastate dirbantys dantų technikai pagamins ir reikiamus dantų protezus.

Susidomėjo dantų technikės specialybe

Įmonės „Divodenta“ savininkė ir direktorė, biržietė Giedrė Žaldokienė pasakojo, kad pati dantų technikės specialybe susidomėjo prieš 15 metų.
“Mano anyta yra dantų technikė. Stebėdavau kaip ji dirba, buvau jos pagalbininkė. Supratau, kad norėčiau šioje srityje dirbti ir aš, baigiau mokslus ir jau sėkmingai, aštuonerius metus esu dantų technikė“,- kalbėdama apie biržiečiams pažįstamą Editą Žaldokienę „Biržiečių žodžiui“,- sakė G. Žaldokienė. Naujajame odontologijos kabinete įrengta šiuolaikinė, moderni įranga, rentgeno aparatas. Pacientams bus teikiamos profesionalios burnos priežiūros ir gydymo paslaugos, plombavimas, dantų traukimas. Viena iš siūlomų paslaugų – dantų protezavimas, taip pat naudojantis ir Ligonių kasų kompensacija. Kabinetas įsikūręs šalia dantų technikų laboratorijos, kurioje yra gaminami protezai.

Graži šypsena – svarbus akcentas

“Siekiame, kad klientai gautų kokybiškas paslaugas vienoje vietoje, nuo dantų gydymo – iki protezavimo. Bendradarbiaujame su kitais specialistais, tad esant situacijai, kai pacientui reikalingas labai sudėtingas gydymas, visada galime jį nukreipti į kitas įstaigas ar rekomenduoti gydytoją“,- kalbėjo G. Žaldokienė. Jos nuomone, šiais laikais dantų būklę lemia daug faktorių – maistas, žalingi įpročiai ir pan., tad norint išvengti didesnių problemų ir kartu sutaupyti pinigų, savo dantimis žmonės turėtų rūpintis visada.
“Žmonės, turintys sveiką ir gražią šypseną paprastai yra labiau savimi pasitikintys. Tačiau nedidelė dalis žmonių gali pasigirti puikia dantų būkle. Daugumą kamuoja įvairios dantų problemos, tad mes esame pasirengę padėti su jomis susitvarkyti“- kalbėjo odontologijos kabineto vadovė.
 

Kontaktai:
„Divodenta“ odontologijos kabineto ir dantų protezų gamybos laboratorija, adresas: Aušros g. 2 A, Biržai. Tel. 8 602 46020.

Užs. 9410