Viskas, ką darome šiandien, yra vertinga, nes rytoj mūsų gali ir nebūti

J. Grubinskaitės nuotr.
Vaikystėje svajojusi tapti kirpėja ir grimere, Helmona Muraškienė svajonę išpildė ir grožio srityje ji sukasi jau daugiau kaip dvidešimt metų.

Su Helmona Muraškiene susitinkame jos jaukiame grožio salone „Nefertitė“, kuriame ji, kartu su kolegėmis, užsiima įvairiomis grožio srities veiklomis. Ji tikra Barbė – devyndarbė – ne tik atlieka makiažą suaugusiems, bet ir vaikučių veidukus nugrimuoja pasakų herojais, ji domisi Taro kortomis ir daug skaito.

Kaip ir kada supratote, kad jūsų pašaukimas yra grožio sritis?

Daugiau kaip 20 metų einu šiuo keliu ir džiaugiuosi, kad mano paslaugas renkasi daugybė biržiečių ir ne tik jie. Vaikystėje svajojau tapti kirpėja ir grimere. Iš dalies svajonė išsipildė. Baigusi kirpėjos mokslus ir šiek tiek padirbusi tą darbą, supratau, kad žmogaus veidas mane traukia labiau nei plaukai.

Po mokslų grįžau į Biržus ir pradėjau dirbti šeimos įkurtame grožio salone – „Nefertitė“. Savo kūrybinį kelią pradėjau dar paauglystėje, piešdama. Pamokų metu paraštėse ranka piešdavau antakius, nesuprasdavau kodėl. Gražindama drauges, jaučiau, kaip auga pasitikėjimas savimi, sulaukdavau komplimentų iš jų. Todėl aplankė keistas palengvėjimas ir nuo tada grožio sritis manęs nebepaleido.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/