Asmeninio albumo nuotr.
„Vienos gimimo dienos proga žmona padovanojo didžiulę dėžę įrankių, kažkaip palaipsniui viskas susiklostė taip, kad dabar turiu ir įrankių, ir įrangos, ir savo autoservisą“, – sakė Tautvydas Kregždė.
Būna... žmonės pasvajoja apie savo verslą, tačiau dažnas, bijodamas rizikos, sunkumų ar nepakankamai pasitikėdamas savo jėgomis, nuveja tokias mintis šalin. Tautvydas Kregždė, gyvenantis Zizonių kaime, ne tik liko gimtajame krašte, čia sukūrė šeimą, bet ir sėkmingai siekia savo svajonių – įsteigė autoservisą „Autokregždė“, pasinaudojęs paramos lėšomis. įsigijo naujos įrangos, sukūrė dvi darbo vietas.

Liko tėviškėje

Zizonys – kaimas tarp Biržų ir Vabalninko. Nedidukas, vos viena gatvė ir kelios trobos. Didžiulis posūkis ir ant balto namo sienos nedrąsiai švystelėjanti iškaba „Autokregždė“. Tai – ne tik gimtasis Tautvydo kiemas, bet ir jo darbas, pomėgis, idėja, tapusi realybe. Prieš beveik dvejus metus, gavęs šeimos palaikymą ir pritarimą, padedant seseriai Jurgitai, Tautvydas nusprendė – reikia imtis veiklos. Mintis apie autoserviso steigimą nenustebino jo artimųjų. Pasak sesers Jurgitos, brolis – mechanikas iš prigimties, nuolat vis kažką konstruodavo. Tad ji brolį visada skatino imtis veiklos, kuri jam "prie širdies“.

„Norint būti geru mechaniku svarbiausios savybės yra dėmesys detalėms, patirtis ir mokėjimas ja pasinaudoti, kruopštumas. Visa tai turi Tautvydas“, – apie brolį kalbėjo Jurgita.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com