Asmeninio albumo nuotr.
Mantas Pilvelis dirba LK Mechanizuotos pėstininkų brigados “Geležinis Vilkas”, Birutės Ulonų bataliono sausumos pajėgų orkestre – muzika jį lydi nuo jaunumės.
Muzikai reikalinga graži aplinka, turtinga įvairių garsų ir tembrų... Saksofonas yra sielos instrumentas, o jo aistringas ir išraiškingas garsas gali perteikti švelnumą, liūdesį ir džiaugsmą – virpinti sielą. Šiandieninis mūsų svečias ypatingas – karininkas, profesionaliai grojantis saksofonu ir kitus mokantis muzikos – biržietis Mantas Pilvelis.

Kuo šiandien gyvena Mantas Pilvelis?

Šiuo metu dirbu LK Mechanizuotos pėstininkų brigados “Geležinis Vilkas”, Birutės Ulonų bataliono sausumos pajėgų orkestre. Dirbant tokioje darbovietėje, niekada nežinosi – ar ryt bus repeticija, ar teks važiuoti į kitą Lietuvos pusę groti renginyje, ar su kuprine ir ginklu ant pečių, kartu su kolegomis, žygiuoti į pratybas. Džiaugiuosi, kad monotonija pas mane neužsuka. Taip pavyko suderinti grojimą ir karybą. Be to, visada žinojau, kad sukauptas žinias reikia perduoti. Tris dienas per savaitę leidžiu Širvintų meno mokykloje mokydamas jaunąją kartą saksofono subtilybių bei vadovauju orkestrui. Mokykloje mokiniai apie mane atsiliepia, kaip apie griežtą, bet teisingą mokytoją.

Jūsų pirmoji mokykla?

Mano pirmoji mokykla buvo Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com