Kaip astrologija padeda apsisaugoti ir... horoskopas tik biržiečiams

Asmeninio albumo nuotr.
Šiandien Vaiva Budraitytė gyvena laukimu – stebi pasaulį, žiūri Samsaros rodomą filmą ir tikisi laimingos jo pabaigos...
Kaip pasitelkti dangaus mokslą savo gyvenimui? Ar tikėti horoskopais? Žinoma astrologė Vaiva Budraitytė sako, jog žvaigždžių pagalba sužinome savo silpnąsias puses, numatome prastesnius gyvenimo periodus ir taip galime reikiamu metu susitelkti, padėti sau ir pasiruošti minkštą pagalvėlę švelnesniam kritimui. Beje, pirmųjų žinių apie vaistažoles ir liaudies mediciną, liaudiškus burtus ir prietarus ji gavo iš senelių.

Papasakokite trumpai apie savo vaikystę, tėvų namus.

Augau, kaip dauguma mano kartos vaikų, pas močiutę Pašyšiuose, pirmąją klasę baigiau Šilutėje, o nuo 9 metų gyvenu Vilniuje.

Kas Jus paskatino domėtis būrimais, astrologija? Buvo Jūsų šeimoje būrėjų?

Visada turėjau vidinį žinojimą, kad tai gali būti mano kelias. Manau, jau būdama 12 metų supratau, ko noriu, bet tais laikais nelabai buvo realu tuo užsiimti. Todėl vaikystėje tik persirašinėdavome astrologinius tekstus iš taip vadinamo „samizdato“. Močiutė iš tėvo pusės suprato žoles, o senelis iš mamos pusės buvo žolininkas, užkalbėtojas, po jo mirties dar 10 metų šeima gaudavo laiškus su prašymais patarti ar padėti.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com