Jeigu nepasiseka, reikia sugalvoti ką nors įdomaus ir vėl bus gerai

L. Bataitienės nuotr.
Verslininkė Renata Tamašiūnienė sako, kad kokybiški daiktai brangesni, tačiau jų reikia žymiai mažiau, todėl realiai ir pinigų išleidžiama mažiau.
Charizmatiška, drąsi ir veikli moteris, dievinanti prabangų kvapą ir kokybiškus daiktus... Ji Biržuose įkūrė savo parduotuvėlę ir tvirtina, kad šis miestelis ypatingas unikalumu. Kalbamės su parduotuvės „Patalai ir ne tik“ įkūrėja Renata Tamašiūniene.

Daug keliaujate ne tik po Lietuvą, bet ir kitas šalis. Gyvenate Utenoje, bet dažnai būnate Biržuose. Įdomu, kokius Biržus matote savo akimis?

Man Biržai – labai gražus miestas. O pažintis su Biržais buvo pakankamai įdomi. Tikriausiai nemažai biržiečių mane žino, nes stebi tiesioginę transliaciją internetu, vadinamuosius „laivus“, kuriuose bendrauju su žmonėmis, kalbu apie prekes, kurias siūlau įsigyti. Tokiu būdu susipažinau su biržiete Reda, kuri ir pasiūlė – įkuriam parduotuvėlę Biržų mieste. Ji turi namus, kuriuose atrado laisvo ploto, taip „Patalai ir ne tik“ įsikūrė Salomėjos Nėries gatvėje, kuri ribojasi su Kęstučio gatve. Vieta patogi, todėl žmonės mus greit surado.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com