Asmeninio albumo nuotr.
Kai pasensiu, įsisvajoja Gintarė Naudžiūnienė, gyvensiu Klaipėdoje ir „čilinsiu“, lošiu kortomis ir rūkysiu kaljaną.
Jeigu apima slogi nuotaika, užtenka žvilgtelėti į Biržų mieste grožio saloną turinčios manikiūro meistrės Gintarės Naudžiūnienės socialinio tinklo „facebook“ puslapį ir supranti, kad gyvenimas gražus. Ji grybauja, keliauja, važinėja dviračiu, gamina maistą, tvarko gimtą sodybą Pabiržės pakraštyje, Naciūnų kaime, ir netgi remontuoja namus. „Nusprendžiau mokytis viešbučių ir maitinimo administravimo, o dabar – apdailininko profesijos. Turiu mėgiamą darbą ir daug svajonių“,- šypsosi pašnekovė.

Pabiržė – gimtasis Tavo kraštas?

Ne, ne Pabiržėje gyvenu. Gimiau ir augau, dabar gyvenu Naciūnuose, kurie yra greta Pabiržės.

Jus visi pažįsta, kaip nagų grožio meistrę, ar ilgai ėjote link savo svajonės? Beje, o svajonės pildosi?

Dar mokyklos laikais šiek tiek gražindavau merginų nagus, paskui šį pomėgį tęsiau studijuodama Vilniuje. Labai norėjau pasirinkti studijas, susijusias su grožio sritimi, bet... kažkodėl įsivaizdavau, kad tėvai tam prieštaraus. Tik gerokai vėliau, kalbėdama su tėčiu, išsiaiškinau, kad jie man tikrai nebūtų draudę ar prieštaravę. Bet tuo metu „ant bangos“ buvo viešbučio administravimo ir maitinimo organizavimo specialybė, kurią įgijau Tarptautinėje teisės ir verslo kolegijoje. Nesigailiu ir darbas patiko, tačiau aplinkybės taip susiklostė, kad iš sostinės grįžau į savo Naciūnų kaimą.

Be darbo nesėdėjau, įsidarbinau restorane „Alaus kelias“ administratore, paskui įmonėje „Agaras“... Ne visi darbai buvo širdžiai mieli, tačiau, kaip sakau, viskam ateina savas laikas. Juolab, labai vertinu patirtį, kuri gyvenime visada naudinga. Kai augini mažą vaiką, negalvoji apie tai, kas patinka arba nepatinka, bet dirbi tai, ką pasiūlo.

Aš esu svajoklė ir įsitikinau – svajonės pildosi. Žinoma, aš nelaukiu, kol kas nors mano svajones išpildys, nes gerųjų fėjų nėra. Bet pati labai stengiuosi ir daug dirbu, kryptingai einu link savo svajonės.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/