Asmeninio albumo nuotr.
Giedrius Čepaitis prieš septynerius metus „atrado“ ąžuolą ir dabar su juo nesiskiria – kuria originalias interjero detales.
Žiūrinėdami žvilgsnį prikaustančius internetinėje svetainėje „Grart“ dekoro elementus arba baldus, pagamintus iš seno ąžuolo, niekaip neatspėtum, kad tai – kūrybingo biržiečio Giedriaus Čepaičio išmonė ir rankų darbas.

Kaip panevėžietis skraidymo instruktorius... atskrido į Biržus

G. Čepaitis nėra tikras biržietis, jis – vienas iš tų, kuris, kaip pats juokauja, „atitekėjo“ į Biržų kraštą paskui žmoną. Jau beveik dvidešimtmetį Biržai yra jo namai, tačiau dažnai užsuka ir į tėvų namus Panevėžyje, kuriuose praleido savo vaikystę ir ankstyvą jaunystę.

„Gyvenau vadinamajame „rožyno“ rajone, tad pagundų jaunystėje tikrai buvo visokių – visai šalia buvo garsioji, liūdnai pagarsėjusi, Panevėžio miesto Tulpių gatvė. Gerai, kad sportas, papildomos veiklos neleido nueiti šunkeliais“,- pripažįsta Giedrius.

Nuo pat mažens jis turėjo nemažai veiklų – tėtis buvo lakūnas, aviacijos instruktorius, todėl ir sūnų įtraukė į šią veiklą. Giedrius, kaip ir jo tėtis, tapo skraidymo instruktoriumi. „Šioje srityje dirbau aštuoniolika metų. Pradėjau Biržuose treniruoti Pasvalio rajono vaikus, nes biržiečius treniravo kitas instruktorius. Vėliau važinėjau dirbti į Kauną, o paskutinius penkerius metus dirbau Panevėžio aeroklube, kuriame, beje, ir pats pradėjau mokytis skraidyti nuo 1995 metų“,- savo skraidymo istorija pasidalino Giedrius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com