Ga­liū­nas Aloy­zas Sla­vins­kas: „Kol sie­kia­me sa­vo sva­jo­nių, tol esa­me gy­vi“

Asmen. album. nuotr.
Biržietis Aloyzas Slavinskas, galiūnų sportu domėjosi nuo mažens. Viena iš galiūno svajonių – sudalyvauti stipriausio pasaulyje lengvasvorio galiūno varžybose Amerikoje.
Rugsėjį savo 28-ąjį gimtadienį švęsiantis biržietis Aloyzas Slavinskas vis dažniau pasirodo ant nugalėtojų pakylos galiūnų varžybose. Nepaisęs sunkumų, biržietis žengia savo tikslų ir svajonių link. O jų daug: geriausio lengvasvorio, Biržų krašto galiūno titulas, nuosavas sporto klubas ir, galbūt, jaunųjų biržiečių skatinimas aktyviau dalyvauti galiūnų sporte.

Papasakokite apie save: kur gimėte, augote, kur mokėtės?

Gimiau ir augau Biržuose. Su šeima ne kartą keitėme gyvenamąją vietą,taip pat keičiau ir mokyklas, tad mokytis teko „Atžalyno“ ir „Aušros“ vidurinėse mokyklose bei „Saulės“ gimnazijoje. Paskui išvykau į Panevėžį, ten, M. Rimkevičaitės profesinio rengimo centre įgijau kompiuterio operatoriaus specialybę.

Dabar gyvenate sostinėje, bet dažnai sugrįžtate į Biržus. Ar pasiilgstate gimtinės?

Į Biržus sugrįžtu labai dažnai, nes čia gyvena mano ir draugės šeima bei artimieji. Kai gyvenau užsienyje, savo krašto pasiilgdavau labiau, nes dėl atstumo taip dažnai negalėdavau sugrįžti. O nuo Vilniaus iki Biržų nėra taip toli, tad visų taip išsiilgti ir nespėju.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/