Atsitiktinumas ir drąsūs sprendimai lėmė pasirinkimą imtis grožio verslo

Asmeninio albumo nuotr.
Aurelija ir Mantas Sindriūnai sunkiai dirbo kitose šalyse, kad galėtų mylimu darbu džiaugtis gimtinėje – vienas kuria ūkį, kitas – verslą, o vaikai – dar tik būsimi talkininkai.
Germaniškyje naujiena – Germaniškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame centre duris atvėrė kirpykla. Tiesa, ji dirba ne kiekvieną dieną, tačiau iš anksto susitarus, priims ir vyrus, ir moteris. Damas puošia Aurelija Sindriūnė, o vyrus – Gabija Vinciūnaitė. Kirpyklos savininkė Aurelija – vietinė, Biržų mieste turinti grožio saloną. Nelengvas buvo jos kelias iki verslo, tačiau sprendimu, kuris priimtas kone akimirksniu, ji nesigaili.

Nuo picų iki mokslų

Aurelijos Sindriūnės gyvenimo kelias ir pasirinkimas imtis kirpėjos amato buvo ilgas ir... netikėtas. Baigusi Biržų „Saulės“ gimnaziją, mergina su draugu Mantu išvyko padirbėti į Angliją. Londono restorane teko indus plauti, picas kepti... Tačiau Londone pragyvenimas brangus, todėl po pusės metų, paskatinta pusbrolio, ji persikėlė į Liverpulį.

Po pusantrų metų iš Liverpulio Aurelija su draugu apsisprendė grįžti į Lietuvą ir kibti į mokslus. Lietuvoje abu pradėjo studijuoti Vilniaus kolegijoje logistikos vadybos specialybę. Metus pasimokę dieniniame skyriuje pasakė sau: „Ne, taip gyventi negalime... Tai – tik laiko švaistymas“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com