Atlikėja, dainų kūrėja Tatjana Dokanina: „Mano dainose – gili prasmė, kūryboje vengiu tuščių žodžių“

Ž. Maniko nuotr.
Skrebiškiuose šeštadienį koncertavusi atlikėja Tatjana Dokanina – garsi Ukrainos dainininkė, dainų kūrėja.
Šeštadienį „Skrebiškių festivalio“ šventėje, kurioje koncertavo Giulija, Radžis ir kiti žinomi Lietuvos atlikėjai, skambėjo ne tik lietuviškos, bet ir ukrainietiškos dainos. Jas traukė renginio viešnia – Ukrainos balsas Tatjana Dokanina. Apie garsios žvaigždės iš Kijevo pasirodymą biržiečiai nežinojo iki paskutinės minutės. Tai buvo koncerto staigmena. „Džiaugiuosi, kad teko koncertuoti tokioje gražioje šventėje. Ačiū mane svetingai pasitikusiems biržiečiams. Puiki publika“,- dėkojo T. Dokanina.

Skrebiškiams – garbė

Atlikėją į Skrebiškius pakvietė T. Dokaninos bičiulis, gerai Lietuvoje žinomas dainininkas Igoris Jarmolenka, kuris taip pat koncertavo „Skrebiškių festivalyje“.

„Dėl karo Ukrainoje situacija labai sudėtinga, padėtis nėra lengva“,- sakė T. Dokanina, prieš tai koncertavusi Ukrainos palaikymo akcijoje Bulgarijoje, o šiuo metu ji apsistojusi Lietuvoje. „Mes su Igoriu turime bendrą dainą“,- užsiminė atlikėja. Šįkart ji koncertavo tik biržiečiams, bet greitu metu ją galėsime pamatyti ir išgirsti bendrame Lietuvos ir Ukrainos atlikėjų koncerte „Aš esu Ukraina“, kuriame koncertuos ir Eurovizijos nugalėtojai, Ukrainos atstovai „Kalush Orchestra“.

Buvo numatyta šį koncertą surengti Vilniuje, prie Baltojo tilto, bet vėliau nuspręsta perkelti į Kauno Žalgirio areną. Organizatoriai skelbia, kad koncertas yra skirtas surinkti paramą Ukrainos ambasados įkurtam fondui „Aš esu Ukraina“, kuriam atiteks ne mažiau kaip pusė už bilietus surinktos sumos.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/