Arnas Švilpauskas: „Kiekvienas turime tiek, kiek esame verti, o verti tiek, kiek stengiamės“

Asmeninio albumo nuotr.
„RELAXfm radijuje vėl susirgau meile radijui. Čia džiaugiuosi ne tik dirbantis mielą širdžiai darbą, bet ir žmogiškais, nuoširdžiais, ne cinikais vadovais“, – sako pašnekovas.
„Einu į darbą, nes sergu. Sergu dviem ligomis – radijo ir televizijos. Jas labai sunku pagydyti“, – žurnalistams sakė LNK televizijos sarkastiško infošou KK2 kūrėjas Arnas Švilpauskas. Jis yra laimingas, nes darbas jam tarsi hobis. Kažkada padėjęs paprastiems žmonėms spręsti jų problemas projekte “TV pagalba”, televizijos ir radijo laidų vedėjas pripažįsta, kad tai buvo beprotiškai sunku. Negatyvą parsinešdavo namo. Tai labai atsiliepė sveikatai ir asmeniniam gyvenimui bei bendravimui su aplinkiniais.

Papasakokite apie savo gimtinę, tėvų namus, vaikystę ir ryškiausius įspūdžius.

Užaugau nuostabiame Josvainių miestelyje ant Šušvės upės kranto. Mano mama kirpėja, tėtis muzikantas, anksčiau labai populiarios grupės „Prologas“ įkūrėjas, dabar grojantis „Daumantų muzikantuose“. Josvainių vidurinėje mokykloje (dabar gimnazija) baigiau 8 klases ir įstojau mokytis į Kėdainių Šviesiąją gimnaziją. Nuo mažens buvau aktyvus kultūriniame ir bažnytiniame Kėdainių krašto gyvenime. Kadangi tėvai visada man davė laisvę, aš turėjau pačią gražiausią ir įsimintiniausią vaikystę bei paauglystę. Vaikystėje ir karves melžiau tetos ūkyje, šieną kraudavau ir bulves kasdavau. Nors mūsų šeima ūkio neturėjo, bet visada veiklos rasdavau pas giminaičius, kurie gyveno netoli. Jeigu reikėtų pakartoti kokį nors savo gyvenimo tarpsnį, tai būtų paauglystė gimtinėj.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com

 

„BŽ" DOSJĖ

Arnas Švilpauskas gimė 1988 metų gegužės 29 dieną. Kėdainiuose. 2006 metais baigė Kėdainių Šviesiąją gimnaziją. Dirbo Josvainių kultūros centro kultūrinių renginių organizatoriumi, renginių vedėju, dainininku. Buvo Kėdainių krašto televizijos žinių diktoriumi. Konkurso „Dainų dainelė“ laureatas, dalyvavo TV projektuose „Chorų karai“, „Šok su manimi“. Dirbo TV laidose: „TV pagalba“, „Vakaras su Edita“, „Klauskite daktaro“, „VIP“ ir kt. Šiuo metu radijo stoties „RELAX FM“ laidų vedėjas, televizijos laidos „KK2“ kūrėjas.