Žvejų varžybose biržiečiai iškovojo antrąją vietą

I. Butkevičiūtės nuotr.
Spiningavimo varžybų „Širvėnos Plėšrūnė 2024 pavasaris“ dalyviai nestokojo geros nuotaikos: (iš kairės) biržiečiai Vaitrūnė Jocaitė ir Vaidas Osipovas (laimėta antroji vieta), Pasvaliui atstovavę Mindaugas Bakšys ir Gediminas Baranauskas (trečioji vieta), rokiškėnai Tautvydas Čirvinskas ir Artūras Uogintas (iškovoję pirmąją vietą).
Gegužės 12 dieną Biržuose įvyko tradicinės žvejų mėgėjų pavasarinės žūklės individualios komandinės spiningavimo varžybos „Širvėnos Plėšrūnė 2024 pavasaris“. Jose šįkart labiausiai pasisekė biržiečiui Vaidui Osipovui – jis sužvejojo kone puspenkto kilogramo šamą.

Varžybų azartas

Sekmadienį entuziastingi žvejai iš Vilniaus, Panevėžio, Rokiškio, Pasvalio, Šiaulių ir kitų rajonų, taip pat Šeduvos rinkosi į Biržų medžiotojų ir žvejų draugijos organizuotas spiningavimo varžybas Širvėnos ežere. Jose varžėsi net 77 dalyviai, sudarę 39 komandas, buvo ir trys moterys žvejės.

„Tradiciškai šias varžybas organizuojame „Širvėnos“ ežere, kad dalyviams būtų kuo daugiau erdvės ir galėtų nevaržomai mėgautis varžybų azartu“,- sakė Biržų medžiotojų ir žvejų draugijos darbuotoja Renata Kaminskienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/