„Venta“ sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“

Kuršėnų „Venta“ šeštadienį šalies futbolo pirmosios lygos pirmenybių 14-ojo turo rungtynėse savoje aikštėje sutriuškino trečiojoje turnyro lentelės vietoje esantį Kėdainių „Nevėžį“ rezultatu 3:0 (0:0).

Algimantas BRIKAS

brikas@skrastas.lt

Pirmajame kėlinyje komandos prie varžovų vartų labai pavojingų progų taip ir nesukūrė.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui, Rokas Urbelis prasiveržė kairiuoju kraštu ir pelnė įvartį.

Kėdainiečiai, tikėjęsi nesunkiai nugalėti priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančią „Ventą“, suskubo lyginti rezultatą.

Kėlinio viduryje jie sukūrė porą pavojingų progų, bet nuo įvarčio gelbėjo vartininkas Airidas Jocas. Kuršėniškiai varžovams atsakė kontratakomis.

75-ąją rungtynių minutę R. Urbelis perdavė kamuolį Airijui Dambrauskui, šis, atsidūręs prieš vartininką, savojo šanso nepraleido – 2:0.

Likus žaisti apie šešias minutes, staigią ventiečių ataką taikliu smūgiu baigė Aivaras Bagočius, pelnydamas savo septintąjį šiose pirmenybėse įvartį.

„Ventos“ trenerio Renato Vestarto teigimu, buvo tikėtasi, kad „Nevėžis“ stengsis laimėti, atakuoti. Todėl „Venta“ turėjo sustiprinti gynybą ir laukti varžovo klaidos. Jomis ir buvo pasinaudota.

Pirmajame pirmenybių rate Kėdainiuose „Venta“ buvo pralaimėjusi „Nevėžiui“ rezultatu 0:4.

Kitų keturioliktojo turo rungtynių rezultatai: Šilutės „Šilutė“ – Vilniaus „Granitas“ 0:2 (0:0), Kėdainių „Kėdainiai“ – Trakų „Trakai 0:4 (0:4).

Pirmauja 30 taškų turintys „Trakai“. „Venta“ (9 taškai) lieka priešpaskutinėje – devintoje vietoje.

Kitas rungtynes Kuršėnų „Venta“ žais šį šeštadienį Vilniuje su „Granitu“ (23 taškai), esančiu penktojoje turnyrinės lentelės vietoje.