Vabalninkiečiui – RKL sidabro medaliai

TopSport-RKL nuotr.
Komandos veteranas Vaidotas Jatulevičius (kairėje) buvo vienas naudingiausių žaidėjų.
Regionų krepšinio lygoje aukščiausiame divizione savaitgalį įvyko finalinio ketverto rungtynės. Dėl čempionų vardo ir galimybės žaisti Nacionalinė krepšinio lygoje susitiko Kretingos „Kretinga“ ir Vilniaus „Rivilė“, kurioje jau trečius metus rungtyniauja iš Vabalninko kilęs Vaidotas Jatulevičius.

Vaidoto ekipa, kuri buvo reguliaraus sezono nugalėtoja, tik paskutinėmis akimirkomis 78:82 apmaudžiai nusileido kretingiškiams. Daugiausiai iš Sostinės krepšinio mokyklos talentų ir keleto patyrusių veteranų sudarytoje komandoje vienas iš labiausiai patyrusių žaidėjų V. Jatulevičius pelnė 16 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Viso sezono metu 33 metų vabalninkietis vidutiniškai per rungtynes aikštelėje praleisdavo po 20 minučių, rinko po 8 taškus ir atkovojo po beveik 3 kamuolius.

Vaidotas „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad nors ir krito finale, bet sezoną vertina gerai: “Šiais metais pasiruošėm rimčiau, su tvarkingu treniruočiu procesu, papildais, atsistatymu – per visus metus, kiek žaidžiau, tokio pasiruošimo niekur neturėjau, todėl ir kūnas jaučiasi neblogai, pajudėti dar visai pavyksta”.

Paklaustas, ar šiemet dalyvaus tradiciniame per Žolines vykstančiame A. Šato gatvės krepšinio turnyre Vabalninke, kraštietis sakė norėtų, bet dar daug laiko ir iki tol visko gali įvykti. Savo krepšininko karjeros metu V. Jatulevičius aukščiausiai yra rungtyniavęs Nacionalinėje krepšinio lygoje Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Joniškio „Delikateso“ komandose.